• Fresh Festival

Fresh Festival

S platební kartou Mastercard od Komerčky  jste na Prima Fresh Festivalu VIP hosté.

Plzeň

Plzeň 19. - 20. května
Park za OC Plzeň Plaza

Olomouc

Olomouc 26. - 27. května
Výstaviště FLORA, Smetanovy Sady 603

Brno

Brno 2. - 3. června
Hrad Špilberk

Pardubice

Pardubice 9. - 10. června
Dostihové závodiště, Pražská 607

Liberec

Liberec 16. - 17. června
Park Budyšínská

Získejte výhody na PRIMA FRESH FESTIVALECH

Pro držitele platební karty MC od KB

Zdarma vstup do Lounge legendárních restaurací:
Svá degustační menu vám dovezou slavné restaurace v čele s Café Imperial Zdeňka Pohlreicha a Valoria Restaurant. Ochutnat budete moci i menu od Českého národního týmu kuchařů a cukrářů, Restaurace u Sapíků na Klokočné a Restaurantu Marcela Ihnačáka.

    Možnost vyhrát dvoudenní pobyt v hotelu Imperial, nebo Tanzberg včetně snídaní a večeří:

    Návštěvnící, kteří budou na festivalech v Plzni, Pardubicích a Liberci platit kartami Mastercard od Komerční banky, budou moci vyhrát dvoudenní pobyt v hotelu Art Deco Imperial včetně snídaní a večeří v Café Imperial pro dvě osoby. Návštěvníci, kteří budou na festivalech v Olomouci a Brně platit kartami Mastercard od Komerční banky, budou moci vyhrát dvoudenní pobyt v hotelu Tanzberg včetně snídaní a večeří v Restaurantu Marcela Ihnačáka pro dvě osoby.

Pravidla soutěže (PDF, 44 kB)

O PRIMA FRESH FESTIVALU

Letošní pátý ročník slibuje ještě víc gastronomických zážitků na dosud nevídané úrovni. Dorazí ty nejlepší podniky u nás, které jsou považovány v ČR za legendy. Jedním z takových legendárních podniků je Café Imperial Zdeňka Pohlreicha, které je mezi gurmány skutečným pojmem. Na festivalu bude svoje menu servírovat ve spolupráci s Valoria Restaurant.

Menu, které jen tak někde neochutnáte doveze náš „nároďák“, tedy Český Národní tým kuchařů a cukrářů, který se účastní kuchařských soutěží po celém světě a obsazuje ty nejvyšší příčky. Nejlepší českou kuchyni najdou návštěvníci rozhodně v Restauraci U Sapíků na Klokočné. Až tam ale jezdit nemusí, Pavel Sapík totiž dorazí se svým menu na Prima FRESH festival. Další legendou je také Restaurant Marcela Ihnačáka, který bude připravovat menu tradiční české kuchyně inspirované židovskou tradicí.

Každý den festivalu to bude žít také na cooking stage, kde se vystřídají kuchařská esa jako Zdeněk Pohlreich, Pavel Sapík, Marcel Ihnačák nebo Veronika „BESKY“. Vařit bude ale také například kapitán „nároďáku“ Patrik Bečvář, Pavel Berky, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová a také herci ze ZOO. Ve všech městech zábavu rozproudí energická kapela Děda Mládek Illegal Band a v Pardubicích navíc také kapela Vega Elektra. Hudební produkci doplní stand up comedy Na stojáka, kde se u mikrofonu vystřídají komici jako Lukáš Pavlásek, Tigran, Daniel Čech nebo Karel.

fresh-festival-kuchari