Další metody

Personas (user experience)

Inovační metoda pro odhalení modelů klientského chování. Fokus je kladen na současné typické uživatele konkrétního produktu/služby. Identifikace silných potřebových segmentů, méně spokojených segmentů a definice prázdných míst. Výsledkem jsou nové příležitosti pro backlog..

Prototyping, UX Testing

Zajišťujeme grafiky, UX designéry a UX specialisty na uživatelské testování.

Edukace, trendy

Sledujeme vývoj inovačních metod a postupů na trhu a setkáváme se s experty. S metodami a trendy vás seznamujeme v rámci inovačních eventů a v budoucnu plánujeme ještě intenzivněji ve spolupráci s HR a agilními kouči. Preferujeme WS či learning by doing.

Scouting

Hledáme a analyzujeme trhy na míru. Potřebujete inspiraci, nebo vědět, jak se vyvíjí inovace ve vaší oblasti? Projedeme vám startupy, fintechy, technologie za poslední 2 roky nejen doma, ale i v cizině. Popíšeme trendy, příležitosti a vhodné partnery pro spolupráci.

Pilotování, inkubace, řešení 3. stran

Hledání vhodné technologie/ řešení pro váš proces/nápad. Narazili jste na zajímavou firmu? Pomůžeme vám dle zadání najít vhodného partnera pro spolupráci, nastavíme formu testování a následně pilotu. Společně s financemi zajistíme při úspěchu další pokračování formou inkubátoru.