Bydlení pro Karolínu s dětmi

Příběh Karolíny

Karolína je samoživitelka se dvěma malými dětmi (7 let a 3 roky). Aktuálně bydlí v pronajatém bytě ve velmi zchátralém domě. Majitel se nyní dům rozhodl prodat, a tak se Karolína musí z bytu vystěhovat. Její finanční situace jí ale nedovoluje si našetřit na zaplacení kauce a prvního nájmu. I když aktivně hledá zaměstnání, situaci komplikuje dojíždění z malé vesnice a zdravotní problémy staršího syna.

Otec se o děti nezajímá, a navíc dluží na výživném přes 25 000 korun. Karolína se ze všech sil snaží o děti co nejlépe pečovat a připravit jim hezké a bezstarostné dětství, které bohužel sama neměla, neboť vyrůstala v dětském domově. Příspěvek na kauci a nájem v hodnotě 30 000 korun jí umožní najít pro rodinu vhodné bydlení.

Kdo stojí za Karolínou?

NADĚJE (https://www.nadeje.cz)

Nezisková organizace, která vznikla jako jedna z prvních po listopadu 1989, má na území České republiky dvacet pět poboček. V roce 2020 poskytla pomoc 600 ohroženým dětem, 550 rodinám v nouzi, 800 seniorům, 450 lidem s handicapem a také zajistila 15 200 noclehů osobám bez přístřeší. 

Pro Karolínu

Společně jsme vybrali 30 000 Kč

Přispěli jsme:

30 000 Kč na uhrazení kauce a prvního nájmu nového bytu  

Nadace KB Jistota věnovala na podporu rodiny minimálně polovinu cílové částky.

Vážíme si každého příspěvku!
Děkujeme, že pomáháte s námi! 

Všechny rodiny