Obchod

Global Transaction Banking

Jsme tým Global Transaction Banking a naším strategickým úkolem je poskytovat firemním klientům kvalitní řešení a služby z oblasti trade finance, cash management a korespondenčního bankovnictví. Na pohodlnou a bezpečnou komunikaci klienta s bankou v trade finance slouží zbrusu nová internetová aplikace TF OnLine. Jejím prostřednictvím lze vytvářet a zasílat do banky žádosti o bankovní záruky a příkazy k dokumentárním platbám nebo sledovat postup jejich zpracování. Nejžádanějším produktem z oblasti trade finance zůstává bankovní záruka, která dokáže klientům ošetřit prakticky jakýkoliv platební nebo neplatební závazek. Tým kolegů ze záruk dokáže díky hloubkové expertize v oboru ušít tento univerzální instrument klientovi na míru, a to pro obchody prakticky po celém světě.

Corporate and Municipal Banking

V týmu Korporátního a Municipálního bankovnictví se staráme o klíčový segment klientů Komerční banky – Corporate (společnosti s ročním obratem od 60 mil. do 1,5 mld. Kč), municipality neboli obce a veřejný sektor. Věnujeme se oblastem provozního, investičního i specializovaného financování (např. akviziční financování, projektové, real estate financování, obnovitelné zdroje atd.). Naším hlavním cílem je řídit a koordinovat obchodní činnost KB v tomto segmentu a být referenční bankou na českém trhu. Rozvíjíme a prohlubuje obchodní vztahy s našimi stávajícími klienty, vyhledáváme nové obchodní příležitosti, jsme poradci klienta a poskytovatelé kvalitních služeb a finančních řešení na míru. V neposlední řadě rovněž analyzujeme obchodní rizika a snažíme se je minimalizovat.

Investment Banking

Jako tým Investičního bankovnictví poskytujeme klientům širokou nabídku vysoce kvalitních a inovativních řešení a služeb pro devizové operace, zajišťování finančních rizik, krátkodobou správu likvidity a zprostředkování cenných papírů. Obsluhujeme rozmanité portfolio zákazníků: maloobchody, malé, střední a velké společnosti, finanční instituce, svrchované subjekty a další společnosti v České a Slovenské republice. Najdete u nás velmi dynamické a kooperativní prostředí, ve kterém budete mít příležitost spolupracovat s produktovými a obchodními manažery na vývoji, údržbě a podpoře produktů a služeb v oblasti finančních a kapitálových trhů (měnový spot, deriváty, peněžní trhy, dluhopisy, akcie), dozvědět od našich obchodníků něco víc o investičním bankovnictví a spolupracovat s odborníky ze společnosti Société Générale, poskytovatele investičního bankovnictví světové třídy. Můžete získat šanci podílet se na jedinečném projektu - implementaci nového core banking systému pro investiční bankovnictví.

Také Investičními bankovnictví je věnován jeden z dílů našeho podcastu Digitální banka budoucnosti, který najdete na Spotify a Apple Podcasts.