Nový termínovaný účet, jak začít investovat, co všechno umí kreditka a další zprávy

Další dobré zprávy

Uložte si peníze s úrokem 6 % p. a.

Díky novému termínovanému účtu Bonus Invest své peníze výhodně zhodnotíte během šesti měsíců. Stačí uložit alespoň 5 tisíc korun, pokud stejnou nebo vyšší částku zároveň investujete do vybraných fondů. Zřízení a vedení účtu je zdarma.

Výběry kartou

Investovat může opravdu každý

Už dávno neplatí, že musíte mít velké obnosy peněz a rozumět burze. Začít můžete s málem, své peníze budete mít rychle po ruce a rizika lze snížit díky pravidelnému investování. Přečtěte si článek 7 mýtů o investování a zjistěte, že investování je dostupné všem.

Nový design poboček

Přijďte nás navštívit do moderních poboček v novém konceptu a využijte naše poradenství, digitální služby a technologie postavené na udržitelnosti. Těšíme se na Vás.

Na jaké výhody máte nárok na své kreditce a možná o nich nevíte?

Díky své A kartě můžete získat až 500 Kč měsíčně na penzijní spoření nebo slevu až 30 % na zboží či wellness. S 4U kartou máte k dispozici pozáruční servis spotřebičů nebo instalatérské práce až do 10 000 Kč.

Výběry kartou

Naše tipy vám pomohou ušetřit a usnadnit si život

Rádi vám poradíme, jak vše nastavit tak, abyste co nejvíce ušetřili. Podívejte se na služby, které můžete mít u nás v KB zdarma.

Výběry kartou

Jak zmírnit dopady inflace a ušetřit?

Posíláme Vám tipy, které Vám pomohou vyzrát na zdražování.

Akční nabídky

2x tolik jistoty s životním pojištěním

Sjednáte-li si životní pojištění MojeJistota v období od 3. 10. do 30. 11. 2022, získáte dvojnásobné plnění v případě závažných onemocnění a praktickou cestovní lékárničku navíc.

Řekni svým friendům o top studentském účtu G2

Když si ho založí do 31. 10. 2022, získají bonus 350 Kč a dalších 350 Kč při předložení platného průkazu ISIC vydaného v ČR. Mohou si zdarma sjednat i účet pro eura nebo dolary s G2 Embosovanou kartou anebo Zlatou kartu, která je vyjde na 100 Kč měsíčně. A navíc získají možnost vlastního designu platební karty. Pokud jim je více než 18, mohou mít povolený debet až 5 000 Kč bez úroků a poplatků.

Začínáte podnikat

Získejte až 300 Kč zpět za nákup v e‑shopu

Zaplaťte ve vybraných e‑shopech svou Visa kartou od KB a získejte část peněz zpět na svůj účet. Po dobu trvání akce lze získat až tři cashbacky v celkové výši 300 Kč. Akce platí do 31. 10. 2022.

Výpisy od naší pojišťovny

Vyhrajte iPhone 13 nebo exkluzivní dovolenou

Pokud vlastníte prémiovou nebo firemní Visa kartu, můžete se zapojit do soutěže o hodnotné dárky. Ve hře jsou exkluzivní pobyty na dvě noci s polopenzí, telefony iPhone 13 nebo chytré hodinky Garmin. Soutěž potrvá do konce září.

Mohlo by Vás zajímat

Produkty KB na zkoušku

Když nebudete spokojeni, vrátíme vám poplatky

Jak ušetřit v energetické krizi?

Zjistěte více v našem článku

Upvest

Investice do nemovitostí formou crowdfundingu

Zlatá koruna

Naše Půjčka na udržitelné technologie získala 1. místo

KB Rádce

Objevte ještě více rad a tipů
 

Bank ID

Už máte svou digitální občanku?