Dobré zprávy z KB březen

Novinky z pojištění, spoření, Bank ID a jak pomáháme Ukrajině
Další dobré zprávy
Témata

Akční nabídky

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění MojeJistota

V případě pracovní neschopnosti vyplácíme peníze již od prvního dne zpětně a zároveň po dobu pracovní neschopnosti pojistné platíme za Vás. Součástí pojištění jsou také asistenční služby ve formě lékařské konzultace a poradna, jak na zdravý životní styl.

Akční nabídka: Vyplácíme 2x vyšší částku v případě závažného onemocnění. 

Platí pro smlouvy uzavřené od 1. 4. do 31. 5. 2022.

Více o nabídce
Pojištění majetku

MojePojištění majetku

Jedině u nás dostanete peníze na opravu nemovitosti bez limitu. Při vysoké škodě za Vás zaplatíme až 12 splátek hypotéky a zajistíme až 1 rok náhradního bydlení. Nemovitost budete mít pojištěnou vždy podle aktuální tržní ceny. Více o MojePojištění majetku.

Při sjednání od 1. 4. do 31. 5. 2022 získáte od nás navíc slevu 30 %. Pokud jste našim klientem, službu si můžete sjednat přímo v aplikaci MojeBanka

Sjednat
Procenta

Zhodnocení úspor až o 4 % p. a.

Trápí Vás dopad inflace? Pak Vás rozhodně zaujme Spořicí konto Bonus Invest. Spořte s námi, stejnou nebo vyšší částku investujte do vybraných fondů a získáte na spořicím účtu zhodnocení až 4 % p. a. do konce roku 2022.

Nabídka platí pro nové smlouvy sjednané od 1. 1. do 30. 6. 2022.

To mě zajímá

Hodí se vědět

Údaje

Je praktické znát Vaše aktuální údaje

Aby vše fungovalo správně, potřebujeme znát Vaše platné údaje, tuto povinnost nám ukládá zákon.

Zkontrolujte prosím a případně aktualizujte v internetovém bankovnictví například tyto údaje:

  • Identifikační doklad
  • Adresa trvalého pobytu
  • Prohlášení o daňovém rezidenství
  • Informace o finanční situaci
Bank ID

Bank ID využívá již 700 tisíc lidí

Nestíháte podat daňové přiznání v papírové podobě do 1. 4. 2022? Nezoufejte! Podat ho můžete i digitálně až do 2. 5. 2022. Stačí se jednoduše přihlásit pomocí Bank ID do portálu mojedane.cz.

Zjistit všechny výhody
Platby zdarma

Platby zdarma na účty dceřinek a partnerů

Vaše platby na účty společností Amundi, KB Penzijní společnosti, KB Pojišťovny a Modré pyramidy stavební spořitelny zpracováváme bez poplatků v pobočkách i po telefonu.

Online platby

Click to Pay – plaťte online ještě pohodlněji

Díky nové platební metodě Click to Pay od Visa si bezpečně uložíte všechny platební údaje. V e‑shopech odpadne vypisování čísla karty a objednávku dokončíte rychleji.

Více o Click to Pay

Fandíme českému hokeji

Hokej

Pořiďte si hokejovou platební kartu

Hokej je národní sport, a proto Komerční banka – banka českého hokeje – nesmí u podpory tohoto sportu chybět. V KB podporujeme reprezentaci a také mládežnické výběry, které tak mohou lépe vychovávat mladé hvězdy, naše budoucí naděje.

Máme připravený speciální motiv platební karty pro skalní fandy. Ukažte i Vy, že s nároďákem zůstáváte v dobrém i ve zlém.

Získat kartu s motivem

Pomáháme Ukrajině

Pomáháme Ukrajině

Darujeme více než 17 milionů korun na pomoc Ukrajině

Skupina Komerční banky daruje prostřednictvím Nadace KB Jistota 10 milionů korun Českému červenému kříži na pomoc lidem v bezprostředním ohrožení života.

Zároveň jsme spustili interní zaměstnaneckou sbírku, která dosáhla částky více než 3,5 milionu korun a stále narůstá. Nadace KB Jistota se zavázala tuto částku zdvojnásobit a směřovat prostředky primárně na pomoc ukrajinským rodinám a na jejich integraci v České republice. Děkujeme za obrovskou vlnu solidarity, které si nesmírně vážíme.

Poskytli jsme také ubytování 40 ženám a 51 dětem z Ukrajiny v našem školicím středisku na Palmovce, kde mají zajištěnou celodenní stravu i příspěvek na nejnutnější výdaje. Ve školicích místnostech nyní probíhají hodiny češtiny, informační schůzky nebo doprovodný program pro děti. Hřeje nás u srdce, že se prázdné chodby změnily v místo plné dětské radosti a naděje ve tvářích maminek.

Znáte už tyto výhody?

Okamžitá platba je bez příplatku

Okamžitá platba je bez příplatku

Posíláte peníze večer nebo o víkendu? Když zvolíte okamžitou platbu, dorazí už za několik vteřin. Nezaplatíte nic navíc oproti běžné platbě.
Platba QR kódem snadno a rychle

Platba QR kódem snadno a rychle

Díky QR kódu zaplatíte fakturu v mobilním i internetovém bankovnictví, aniž byste museli přepisovat platební údaje. Nastavíte si také trvalý příkaz či povolení inkasa.

Mohlo by vás zajímat

Bonus Invest

Spořicí účet a investování s akčním úrokem

KB Rádce

Tipy a rady pro Vaši peněženku

Kreditní karta 4U

Nízký úrok, pozáruční servis a pojištění splátek

Optimální půjčka

Spojte si půjčky u nás s bonusem až 6 000 Kč

Více Dobrých zpráv

Všechna naše předchozí vydání najdete na webu

Vlastní design karty

Platební karty s originálním designem