Sdílené bankomaty, výběry hotovosti v Evropě za stejnou cenu jako doma a další letní novinky

Další dobré zprávy

Sdílíme bankomaty
Sdílíme bankomaty s Monetou, nově jich máme více než 1 400

Od června můžete zdarma vybírat hotovost debetní kartou v síti bankomatů Moneta Money Bank, stejně jako v našich bankomatech. Spolupráce nám umožní eliminovat duplicitní bankomaty na frekventovaných místech a současně instalovat tyto přístroje v lokalitách, kde je dostupnost hotovosti nižší. Ulehčíme tím také přírodě.

Výběry kartou
Výběry kartou v Evropě máte za stejnou cenu jako v ČR
S platební kartou od KB vyberete hotovost ve 44 evropských zemích za stejných podmínek, jako když vybíráte peníze v cizím bankomatu v ČR.

Akční nabídky

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění, na které nemusíte myslet

Kdykoliv vyrazíte do zahraničí, naše cestovní pojištění je stále s Vámi. Výhodou je asistenční služba v češtině 24/7, krytí léčebných výloh až do 2,5 mil. Kč a odpovědnost za škodu do výše 1 mil. Kč. Můžete si ho sjednat jen pro sebe nebo pro všechny členy rodiny. A i když nebudete cestovat spolu, celá rodina bude krytá.

Sjednejte si cestovní pojištění v mobilním nebo internetovém bankovnictví za 30 Kč měsíčně ve variantě jen pro Vás a 40 Kč měsíčně v případě pojištění rodiny.

Získejte výhodnou půjčku
Získejte výhodnou půjčku včas

Přemýšlíte nad půjčkou? Úrokové sazby se neustále zvyšují, nepropásněte tak možnost získat výhodnější sazbu. Celou půjčku nebo její část můžete splatit kdykoliv a bez sankcí.

Hodí se vědět

Začínáte podnikat
Začínáte podnikat?

Nastartujte svůj projekt v naší soutěži, ve které můžete získat až 300 000 Kč a další podporu od našich partnerů.

Ekonomický podcast
Ekonomický podcast trochu jinak

Nejen o inflaci, ale i o stavu ekonomiky a šanci studenta na hypotéku se dozvéte v novém podcastu ISIC s naším hlavním ekonomem Janem Vejmělkem. 

Kurz Podniknito
Kurz Podniknito!

V červnu skončila série workshopů pro mladé podnikatele. O své zkušenosti se s vámi podělil Leoš Brabec, kameraman, režisér a scenárista. Doufáme, že jste byli součástí tohoto kurzu a moc si ho užili. Další sérii WS očekávejte na podzim 2022.

Výpisy od naší pojišťovny
Výpisy od naší pojišťovny budou online

Výroční dopisy a daňová potvrzení bude Komerční pojišťovna nově posílat elektronicky. Papírovou podobu zachováváme zákazníkům, kteří nepoužívají internetové nebo mobilní bankovnictví.

Nejbližší bankomat
Nejbližší bankomat najdete v Mobilní bance

Nejbližší bankomat a pobočku najdete v aplikaci Mobilní banka, díky níž máte banku neustále po ruce. Informaci naleznete také na našem webu.

Mohlo by Vás zajímat

Dětské penzijko

Získejte pro děti bonus 1 000 Kč

Půjčka za udržitelné technologie

Archiv Dobrých zpráv

Všechna naše předchozí vydání najdete na webu