Dobré zprávy z KB, červenec

Léto ve znamení rychlých plateb, cestování bez starostí a dalších novinek
Další dobré zprávy
Zrychlujeme odchozí platby

Zrychlujeme odchozí platby

Záleží nám na tom, aby naše služby pro vás byly co nejpohodlnější. Nově proto zpracováváme tuzemské odchozí platby jako okamžité. Nemusíte kvůli tomu dělat nic navíc. Platbu jednoduše zadáte na online formuláři v mobilním nebo internetovém bankovnictví a příjemce ji obdrží na svůj účet během několika vteřin, pokud to banka příjemce umožní. 

Zadávejte platební příkazy online

Zadávejte platební příkazy online

Platby prostřednictvím online bankovnictví jsou rychlým, pohodlným a bezpečným způsobem úhrady za služby, zboží nebo převodu z jednoho účtu na druhý. Platby jednoduše zadáte pomocí chytrého telefonu, počítače nebo tabletu. Ušetříte tak čas i peníze, protože na rozdíl od papírového příkazu nemusíte chodit na pobočku a také za online platby nic neplatíte. Tím, že omezíte počet papírových příkazů navíc chráníte i přírodu. 

Jak zadávat platby online
Užijte si léto naplno a bez starostí

Užijte si léto naplno a bez starostí

Pojištění s krytím léčby po celém světě až do 5 000 000 Kč si sjednáte rychle a jednoduše v mobilu nebo na webu. Kdykoli a kdekoli na světě máte také k dispozici naši nonstop asistenci v češtině. Pojištění si můžete navíc rozšířit o krytí zavazadel, odpovědnosti, úrazu nebo storna zájezdu. Pojistné události pak jednoduše nahlásíte online. 

Sjednat online
Investicemi k lepší budoucnosti

Investicemi k lepší budoucnosti

Investování je nejefektivnější způsob pro boj s inflací. Díky odpovědným, udržitelnějším investicím navíc v dlouhodobém horizontu můžete dokonce dosáhnout vyšších zisků než na světových akciových trzích při stejné míře rizika. Investicemi do tematických fondů AMUNDI se můžete spolupodílet na lepší budoucnosti. Začít investovat do firem, které tvoří udržitelnou budoucnost, u nás můžete jednoduše v mobilní aplikaci už od 500 Kč měsíčně. 

Chci investovat
Budoucnost na Rock for People

Budoucnost na Rock for People

Na Rock for People jsme ve spolupráci s Visa vytvořili unikátní zónu KB FutureFest. Ta na dvou scénách nabízela atraktivní živý hudební i nehudební program. Jednalo se navíc o energeticky zcela soběstačný prostor. Solar stage totiž poháněl Unikátní fotovoltaický sytém a vodíkový generátor dodával energii další části areálu včetně Conference stage. Nechyběla ani udržitelná food zóna, partnerské neziskové organizace, líčení etickou kosmetikou nebo druhotné využití knih.

Více informací
Spolu s Nadací Partnerství sázíme stromy

Spolu s Nadací Partnerství sázíme stromy

Udržitelná a zelená budoucnost je pro nás klíčovým tématem a cílem, o který celá naše skupina usiluje. Proto se třeba právě prostřednictvím KB Penzijní společnosti i letos podílíme na projektu „Sázíme budoucnost“. Jedná se o projekt, který pomáhá vracet stromy do krajiny a vytvářet tak zdravější a příjemnější prostředí nejen pro nás, ale i pro budoucí generace. 

Více informací
Upozornění na automatické odhlášení

Upozornění na automatické odhlášení

Na základě zpětné vazby našich klientů přidáváme do internetového bankovnictví MojeBanka upozornění na blížící se automatické odhlášení po 5 minutách nečinnosti. V pravém horním horu se vám tak nově zobrazuje čas, který do automatického odhlášení zbývá. Jedná se o bezpečnostní opatření, aby se nikdo nedostal na váš účet, když se zapomenete odhlásit. 

Další novinky

Ušetřete cestou na letiště

Ušetřete až 50 % s Visa kartou a aplikací Uber při cestě na letiště Praha a zpět

Získejte bonus 1000 Kč s penzijním spořením pro děti

Ještě stále můžete získat bonus 1 000 Kč za sjednání nového doplňkového penzijního spoření pro děti

Potvrzování plateb a přihlašování nejen do bankovnictví na jedno kliknutí

KB Klíč pro potvrzení platebních příkazů a přihlášení do aplikace MojeBanka, portálu MůjProfil a orgánů státní správy přes BankID

Děkujeme za vaše udržitelné transakce

Necháváme klienty nahlédnout do udržitelných transakcí, které s našimi kartami probíhají

Mohlo by vás zajímat

Dobré zprávy

Ještě více Dobrých zpráv

KB Rádce

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce