Dobré zprávy z KB leden

Výhodné spoření a investice, nový web a další lednové novinky
Další dobré zprávy
Témata

Zhodnocení vašich úspor

úrok

Procenta, která mají váhu!

Leží vám na účtu peníze, které chcete zhodnotit a zmírnit tak dopad inflace? Pak vás rozhodně zaujme nové Spořicí konto Bonus Invest, které přinese zhodnocení vašich úspor až 4 % ročně. Spořte s námi, stejnou nebo vyšší částku investujte do vybraných fondů a dostanete od nás garantovanou sazbu až 4 % p. a. do konce roku 2022. Nabídka platí pro nové smlouvy sjednané od 1. 1. do 30. 6. 2022.

Chci zhodnocení až 4 % p. a.
Finanční gramotnost

Na budoucnosti dětí záleží

V KB víme, že finanční gramotnost je důležitá. Naučte své děti hospodařit co nejdříve. Rádi vás v tom podpoříme Spořicím účtem Junior. Pro své děti tak získáte zhodnocení úspor nově až 2 % p. a., a to do částky 100 000 Kč. Samozřejmě že tyto peníze máte vždy po ruce, a to nejen na lepší vzdělávání, ale i dětské sny nebo koníčky.

To mě zajímá

Novinky ze světa investic

Investice

Investice, které hýbou světem

Tematické investice se staly v posledních letech hitem. Příležitost vložit prostředky do převratných inovací, světa zítřka, vody, medicínských technologií nebo infrastruktury využily jen v Česku desítky tisíc lidí. Ve spolupráci s Amundi vám proto nově přinášíme možnost investovat do výběru toho nejlepšího s fondem KB Privátní správa aktiv 4 – Tematická. Díky tomuto fondu nemusíte rozhodovat, jak vybrat tu správnou oblast pro investování, portfolio manažer vybírá to nejlepší za vás.

Více o investicích
Investice

Aktuální investice do amerických dluhopisů

Připravili jsme pro vás pokračování úspěšné řady investičních fondů Buy & Watch. Jejich strategie je tentokrát zaměřena na americké High Yield dluhopisy, které nabízejí vyšší potenciál zhodnocení, avšak je s nimi spojeno o něco vyšší riziko. Jejich výběr má na starosti tým profesionálů z amerického Bostonu, kteří pečlivě vybírají dluhopisy z různých odvětví a hlídají finanční zdraví jednotlivých firem. V případě, že by se některá dostávala do potíží, mají možnost zasáhnout a vyměnit dluhopis za jiný.

Investory potěší krátký investiční horizont fondu, který je pouze 4 roky, a jeho atraktivní výnosový potenciál. Aktuální očekávaný výnos najdete přímo na stránkách fondu. Tato investiční příležitost je otevřena pouze do 8. března 2022 a i zde platí, že předpokládaný výnos není garantován.

Více o fondu
životní pojištění

Investujte s Vital Invest

Naši nabídku investičního životního pojištění Vital Invest nově doplnil zajištěný fond Protective 14. Jeho podkladové aktivum tvoří index EURO iSTOXX‍® EWC 50. Fond zajišťuje 102% návratnost investovaných prostředků k datu splatnosti (po odečtení správních nákladů) a možnost zajímavého zhodnocení. Investici do tohoto fondu si můžete sjednat se svým bankovním poradcem.

Více o fondu Protective 14

Pro váš snadnější život

Cestovní pojištění

Pojistěte se na cesty

V období zimních radovánek přicházíme s dobrou zprávu pro ty, kteří využívají individuální cestovní pojištění. Pokud si sjednáte individuální cestovní pojištění online do 31. 3. 2022, získáte slevu 15 %.

Chci cestovní pojištění
Potvrzení o úrocích

Jak si stáhnout potvrzení o úrocích?

Pokud jste si pořídili vlastní bydlení a potřebujete potvrzení o úrocích k hypotéce nebo úvěru na bydlení, můžete si ho jednoduše stáhnout. Stačí se přihlásit do internetového bankovnictví MojeBanka nebo Mobilní banka, zvolit „Dokumenty“ a poté „Výpisy a potvrzení“. Pak už jen vyberte produkt, pro který chcete zobrazit potvrzení, a uložte si dokument ve formátu PDF do svého počítače.

Novinky z online světa

Nová homepage

Náš web má novou homepage

Podívejte se na zbrusu novou podobu naší homepage na webu kb.cz. Připravili jsme nadčasový design stránky a navíc ji ještě o něco zpřehlednili. Věříme, že se vám nový vzhled bude líbit.

Chci se podívat
Nový web

KB Pojišťovna má nový web

Hlavní benefity jsou:

  • přehlednější nabídka pojištění,
  • online sjednání cestovního pojištění,
  • možnost nahlášení pojistné události online,
  • snadné domlouvání schůzek s poradci Komerční banky,
  • zajímavý obsah, který vám pomůže pojištění lépe porozumět.
Prozkoumat stránky
Design karet

Design karet League of Legends

V roce 2021 jsme přišli s unikátními designy platebních karet League of Legends, které se staly nejúspěšnějšími v historii KB! Motivy populární počítačové hry můžete mít na své platební kartě i vy, stačí si objednat vybraný design na Mojekarta.cz. S touto kartou navíc můžete využívat i speciální slevu v e‑shopu ASUS, kde je připravena nabídka herních komponentů.

Více o designech
QR platby

Okamžité QR platby v Mobilní bance

Klasické operace, jako jsou platby, musí být bleskové. V poslední aktualizaci jsme proto spustili okamžité QR platby. Když vám někdo pošle QR kód s platbou, kterou nastavil jako okamžitou, odešleme ji tak. Stejně tak vaše QR platba, kterou vygenerujete pomocí služby Zaplať mi, bude automaticky okamžitá.

Huawei

Mobily Huawei a Honor s novými funkcemi

Přinášíme novou verzi Mobilní banky pro Huawei a Honor, která je doplněna o funkce skenování QR kódů, skenování IBANu nebo obsahuje mapové podklady pro bankomaty a pobočky. Dále jsme přidali služby Safety Detect a Crashlytics, které pomáhají udržet aplikaci v dokonalé kondici.

Nové trendy v oblasti udržitelnosti

Ekokarty

Ekokarty pro každého!

Představujeme vám kolekci nových platebních karet, jejichž design vyjadřuje naši misi udržitelnosti. Každá karta je z 85 % vyrobena z recyklovaných materiálů, takže ušetří 7 g CO2, čímž pomáháme snižovat uhlíkovou stopu i odpad. První recyklované karty jsme vydávali loni studentům a v nejbližších měsících je mohou mít všichni klienti. To, že jdeme správnou cestou, potvrdil i spotřebitelský průzkum, podle kterého jsou tyto karty inovací roku. Ve svém snažení však jdeme dál a v průběhu prvního čtvrtletí vydáme jako první na českém trhu karty ze 100% recyklátu.

Více o Ekokartách