Výhodné spoření a investice, nový web
a další lednové novinky

Další dobré zprávy

ZHODNOCENÍ VAŠICH ÚSPOR

čtyři procenta

Procenta, která mají váhu!

Leží vám na účtu peníze, které chcete zhodnotit a zmírnit tak dopad inflace? Pak vás rozhodně zaujme nové Spořicí konto Bonus Invest, které přinese zhodnocení vašich úspor až 4 % ročně. Spořte s námi, stejnou nebo vyšší částku investujte do vybraných fondů a dostanete od nás garantovanou sazbu až 4 % p. a. do konce roku 2022. Nabídka platí pro nové smlouvy sjednané od 1. 1. do 30. 6. 2022.

Na budoucnosti dětí záleží

V KB víme, že finanční gramotnost je důležitá. Naučte své děti hospodařit co nejdříve. Rádi vás v tom podpoříme Spořicím účtem Junior. Pro své děti tak získáte zhodnocení úspor nově až 2 % p. a., a to do částky 100 000 Kč. Samozřejmě že tyto peníze máte vždy po ruce, a to nejen na lepší vzdělávání, ale i dětské sny nebo koníčky.

maminka s dětmi

NOVINKY ZE SVĚTA INVESTIC

Investice, které hýbou světem

Tematické investice se staly v posledních letech hitem. Příležitost vložit prostředky do převratných inovací, světa zítřka, vody, medicínských technologií nebo infrastruktury využily jen v Česku desítky tisíc lidí. Ve spolupráci s Amundi vám proto nově přinášíme možnost investovat do výběru toho nejlepšího s fondem KB Privátní správa aktiv 4 – Tematická. Díky tomuto fondu nemusíte rozhodovat, jak vybrat tu správnou oblast pro investování, portfolio manažer vybírá to nejlepší za vás.

Aktuální investice do amerických dluhopisů

Připravili jsme pro vás pokračování úspěšné řady investičních fondů Buy & Watch. Jejich strategie je tentokrát zaměřena na americké High Yield dluhopisy, které nabízejí vyšší potenciál zhodnocení, avšak je s nimi spojeno o něco vyšší riziko. Jejich výběr má na starosti tým profesionálů z amerického Bostonu, kteří pečlivě vybírají dluhopisy z různých odvětví a hlídají finanční zdraví jednotlivých firem. V případě, že by se některá dostávala do potíží, mají možnost zasáhnout a vyměnit dluhopis za jiný.
Investory potěší krátký investiční horizont fondu, který je pouze 4 roky, a jeho atraktivní výnosový potenciál. Aktuální očekávaný výnos najdete přímo na stránkách fondu. Tato investiční příležitost je otevřena pouze do 8. března 2022 a i zde platí, že předpokládaný výnos není garantován.

Investujte s Vital Invest

Naši nabídku investičního životního pojištění Vital Invest nově doplnil zajištěný fond Protective 14. Jeho podkladové aktivum tvoří index EURO iSTOXX‍® EWC 50. Fond zajišťuje 102% návratnost investovaných prostředků k datu splatnosti (po odečtení správních nákladů) a možnost zajímavého zhodnocení. Investici do tohoto fondu si můžete sjednat se svým bankovním poradcem.

PRO VÁŠ SNADNĚJŠÍ ŽIVOT

Pojistěte se na cesty

V období zimních radovánek přicházíme s dobrou zprávu pro ty, kteří využívají individuální cestovní pojištění. Pokud si sjednáte individuální cestovní pojištění online do 31. 3. 2022, získáte slevu 15 %.

Jak si stáhnout potvrzení o úrocích?

Pokud jste si pořídili vlastní bydlení a potřebujete potvrzení o úrocích k hypotéce nebo úvěru na bydlení, můžete si ho jednoduše stáhnout. Stačí se přihlásit do internetového bankovnictví MojeBanka nebo Mobilní banka, zvolit „Dokumenty“ a poté „Výpisy a potvrzení“. Pak už jen vyberte produkt, pro který chcete zobrazit potvrzení, a uložte si dokument ve formátu PDF do svého počítače.

NOVINKY Z ONLINE SVĚTA

Náš web má novou homepage

Podívejte se na zbrusu novou podobu naší homepage na webu kb.cz. Připravili jsme nadčasový design stránky a navíc ji ještě o něco zpřehlednili. Věříme, že se vám nový vzhled bude líbit.

KB Pojišťovna má nový web

Hlavní benefity jsou:

  • přehlednější nabídka pojištění,
  • online sjednání cestovního pojištění,
  • možnost nahlášení pojistné události online,
  • snadné domlouvání schůzek s poradci Komerční banky,
  • zajímavý obsah, který vám pomůže pojištění lépe porozumět.

Design karet League of Legends

V roce 2021 jsme přišli s unikátními designy platebních karet League of Legends, které se staly nejúspěšnějšími v historii KB! Motivy populární počítačové hry můžete mít na své platební kartě i vy, stačí si objednat vybraný design na Mojekarta.cz. S touto kartou navíc můžete využívat i speciální slevu v e‑shopu ASUS, kde je připravena nabídka herních komponentů.

Okamžité QR platby v Mobilní bance

Klasické operace, jako jsou platby, musí být bleskové. V poslední aktualizaci jsme proto spustili okamžité QR platby. Když vám někdo pošle QR kód s platbou, kterou nastavil jako okamžitou, odešleme ji tak. Stejně tak vaše QR platba, kterou vygenerujete pomocí služby Zaplať mi, bude automaticky okamžitá.

Mobily Huawei a Honor s novými funkcemi

Přinášíme novou verzi Mobilní banky pro Huawei a Honor, která je doplněna o funkce skenování QR kódů, skenování IBANu nebo obsahuje mapové podklady pro bankomaty a pobočky. Dále jsme přidali služby Safety Detect a Crashlytics, které pomáhají udržet aplikaci v dokonalé kondici.

NOVÉ TRENDY V OBLASTI UDRŽITELNOSTI

Ekokarty pro každého!

Představujeme vám kolekci nových platebních karet, jejichž design vyjadřuje naši misi udržitelnosti. Každá karta je z 85 % vyrobena z recyklovaných materiálů, takže ušetří 7 g CO2, čímž pomáháme snižovat uhlíkovou stopu i odpad. První recyklované karty jsme vydávali loni studentům a v nejbližších měsících je mohou mít všichni klienti. To, že jdeme správnou cestou, potvrdil i spotřebitelský průzkum, podle kterého jsou tyto karty inovací roku. Ve svém snažení však jdeme dál a v průběhu prvního čtvrtletí vydáme jako první na českém trhu karty ze 100% recyklátu.