Rozšířená síť bankomatů, akční nabídka na penzijko a další dobré zprávy.

Další dobré zprávy

žena u bankomatu

Rozšiřujeme pro Vás síť bankomatů

Máme pro Vás skvělou zprávu! Ke sdíleným bankomatům s MONETA Money Bank přibude nově také Air Bank a UniCredit Bank. Od 1. února 2023 tak budete moci vybírat hotovost ve sdílených bankomatových sítích těchto tří bank za stejných podmínek jako z našich bankomatů.

ruce na klávesnici

S BankID je podání daňového přiznání hračka

Víte, že k podání daňového přiznání za rok 2022 můžete využít své BankID? Otevřete si portál mojedane‌.‌cz, vyhledejte přihlášení pomocí Bankovní identity a přihlaste se jednoduše pomocí KB Klíče jako do internetového bankovnictví MojeBanka.

ruka s mobilem

Jak nainstalovat KB Klíč v novém mobilu

Sestavili jsme pro Vás jednoduchý návod, jak bez návštěvy pobočky snadno zprovozníte ve svém novém telefonu aplikaci KB Klíč. Využijete ji k potvrzování platebních příkazů, přihlašování do internetového bankovnictví nebo Bankovní identity.

Muž s tabletem

Potvrzení pro majitele účtu

Už nebudete muset chodit do banky pro získání potvrzení, že jste majitelem konkrétního bankovního účtu. Nově ho najdete ve svém internetovém bankovnictví.

Dobré vědět

žena s notebookem

Připravujeme pro Vás daňová potvrzení

Všechna potvrzení ohledně bankovních produktů, která potřebujete pro své daňové přiznání, obdržíte způsobem, na který jste zvyklí (e‑mailem, dopisem nebo přes bankovní aplikace). Daňová potvrzení vystavujeme ke každému produktu zvlášť, můžeme Vám je proto doručit v různé dny, ale postupně je dostanete všechna.

Akční nabídky

lide na prochazce

Bonus 1 000 Kč za penzijko stále platí

Pro Váš velký zájem prodlužujeme bonus 1 000 Kč za sjednání nového doplňkového penzijního spoření pro děti i dospělé. Získáte s ním možnost investování s daňovým zvýhodněním a státním příspěvkem až 2 760 Kč ročně. Přispívat Vám na něj může i zaměstnavatel. TIP: 1 000 Kč dostanete, i pokud si převedete smlouvu od jiné penzijní společnosti do KB.

lide na pohovce

Máme pro Vás odměnu za převod půjček

Díky sloučení půjček do jedné máte možnost ušetřit na měsíčních splátkách a nastavit si je tak, aby Vám vše vyhovovalo. Ulevíte svému rozpočtu a ještě od nás získáte bonus ve výši 1 % z celkové hodnoty konsolidovaných půjček až do výše 25 000 Kč.

Investice

muž s tabletem

Investujte do Zajištěného fondu Stabilita 3

Vložte své prostředky do Zajištěného fondu Stabilita 3 se 115% návratností vložených prostředků ke dni splatnosti po odečtení správních nákladů na počátku investice a s možností bonusu ve výši 20 %. Podkladové aktivum fondu tvoří Global Horizon Fund‑Soleigh LX. Upisovací období začalo 9. 1. 2023 a končí 14. 4. 2023 (nebo vyprodáním) a splatnost fondu je 6 let, přičemž hodnoty fondu mohou v průběhu trvání kolísat. Více detailů zjistíte od svého bankéře.

Výhody platebních karet KB

žena s platebni kartou a mobilem

Nastavte si různé limity pro platbu kartou

Vyslyšeli jsme Vaše podněty, a tak si nově můžete nastavit samostatné limity pro platby kartou na internetu a v kamenných ochodech. Vše snadno zvládnete v mobilním či internetovém bankovnictví.

Finanční rezerva

Nenadálé výdaje Vás nezaskočí se spořicím kontem Bonus Invest nebo termínovaným vkladem.