Dobré zprávy z KB leden

Rozšířená síť bankomatů, akční nabídka na penzijko a další
Další dobré zprávy
Témata
Mastercard Banka roku 2022

Rozšiřujeme pro vás síť bankomatů

Máme pro Vás skvělou zprávu! Ke sdíleným bankomatům s MONETA Money Bank přibude nově také Air Bank a UniCredit Bank. Od 1. února 2023 tak budete moci vybírat hotovost ve sdílených bankomatových sítích těchto tří bank za stejných podmínek jako z našich bankomatů.

Více o bankomatech
Muž sedící u stolu

S BankID je podání daňového přiznání hračka

Víte, že k podání daňového přiznání za rok 2022 můžete využít své BankID? Otevřete si portál mojedane‌.‌cz, vyhledejte přihlášení pomocí Bankovní identity a přihlaste se jednoduše pomocí KB Klíče jako do internetového bankovnictví MojeBanka.

Více výhod BankID
Pár zhodnocující spoření

Jak nainstalovat KB Klíč v novém mobilu

Sestavili jsme pro Vás jednoduchý návod, jak bez návštěvy pobočky snadno zprovozníte ve svém novém telefonu aplikaci KB Klíč. Využijete ji k potvrzování platebních příkazů, přihlašování do internetového bankovnictví nebo Bankovní identity.

Více o KB Klíči
Žena tvoří finanční rezervy

Potvrzení pro majitele účtu

Už nebudete muset chodit do banky pro získání potvrzení, že jste majitelem konkrétního bankovního účtu. Nově ho najdete ve svém internetovém bankovnictví.

Dobré vědět

Solární panely

Připravujeme pro Vás daňová potvrzení

Všechna potvrzení ohledně bankovních produktů, která potřebujete pro své daňové přiznání, obdržíte způsobem, na který jste zvyklí (e‑mailem, dopisem nebo přes bankovní aplikace). Daňová potvrzení vystavujeme ke každému produktu zvlášť, můžeme Vám je proto doručit v různé dny, ale postupně je dostanete všechna.

Akční nabídky

Cena Bankovního inovátora

Bonus 1 000 Kč za penzijko stále platí

Pro Váš velký zájem prodlužujeme bonus 1 000 Kč za sjednání nového doplňkového penzijního spoření pro děti i dospělé. Získáte s ním možnost investování s daňovým zvýhodněním a státním příspěvkem až 2 760 Kč ročně. Přispívat Vám na něj může i zaměstnavatel. TIP: 1 000 Kč dostanete, i pokud si převedete smlouvu od jiné penzijní společnosti do KB.

Více informací
Žena u PC

Máme pro Vás odměnu za převod půjček

Díky sloučení půjček do jedné máte možnost ušetřit na měsíčních splátkách a nastavit si je tak, aby Vám vše vyhovovalo. Ulevíte svému rozpočtu a ještě od nás získáte bonus ve výši 1 % z celkové hodnoty konsolidovaných půjček až do výše 25 000 Kč.

Chci snížit splátky

Investice

Nemovitosti

Investujte do Zajištěného fondu Stabilita 3

Vložte své prostředky do Zajištěného fondu Stabilita 3 se 115% návratností vložených prostředků ke dni splatnosti po odečtení správních nákladů na počátku investice a s možností bonusu ve výši 20 %. Podkladové aktivum fondu tvoří Global Horizon Fund‑Soleigh LX. Upisovací období začalo 9. 1. 2023 a končí 14. 4. 2023 (nebo vyprodáním) a splatnost fondu je 6 let, přičemž hodnoty fondu mohou v průběhu trvání kolísat. Více detailů zjistíte od svého bankéře.

Chci investovat

Výhody platebních karet KB

A karta

Nastavte si různé limity pro platbu kartou

Vyslyšeli jsme Vaše podněty, a tak si nově můžete nastavit samostatné limity pro platby kartou na internetu a v kamenných ochodech. Vše snadno zvládnete v mobilním či internetovém bankovnictví.

Ukázat výhody

Mohlo by vás zajímat

Banka roku

Jsme banka roku 2022, a to díky Vám.

Cestovní pojištění

Užijte si zimní dovolenou naplno s 15% slevou na cestovko při sjednání online od 1. 2. do 31. 3.

Finanční rezerva

Nenadálé výdaje Vás nezaskočí se spořicím kontem Bonus Invest nebo termínovaným vkladem.

KB Rádce

Získejte ještě více užitečných tipů ze světa financí.

Zelená pro Vás

Projděte si seznam našich prověřených partnerů, kteří se věnují udržitelným technologiím.