Dobré zprávy z KB listopad

Nový termínovaný účet, jak začít investovat, co všechno umí kreditka a další zprávy
Další dobré zprávy
Témata
Mastercard Banka roku 2022

Jsme banka roku! Děkujeme všem našim klientům a zaměstnancům

V hlasování ekonomických, analytických a podnikatelských odborníků jsme se stali vítězi 21. ročníku prestižní ankety Mastercard Banka roku 2022.

Kromě hlavní ceny jsme získali medailové pozice i ve všech ostatních kategoriích. Prvenství nám patří také za Korporátní banku roku a Banku bez bariér. Náš úspěch doplňuje také zisk druhých míst za Hypotéku roku, Privátní banku roku a Zodpovědnou banku roku.

Více informací
Muž sedící u stolu

Využijte daňové slevy do konce roku

Máte životní pojištění nebo penzijní spoření? Pak nezapomeňte na daňovou optimalizaci. Nyní máte možnost si v součtu za tyto produkty snížit základ daně až o 48 000 Kč a získat tak slevu na dani až do výše 7 200 Kč.

U nás navíc děti dostanou bonus 1 000 Kč při sjednání penzijního spoření do konce roku 2022. Stejnou částku získají i dospělí, pokud si spoření založí v Mobilní bance.

Chci penzijko s bonusem
Pár zhodnocující spoření

Zhodnocení až 6,5 % ročně

Stavební spoření Vám dává jistotu, že o výhodnou úrokovou sazbu nepřijdete. Pokud si teď sjednáte spoření a zároveň založíte běžný účet například pro děti nebo své blízké, získáte zhodnocení až 6,5 % ročně a to rovnou na šest let. Navíc od státu dostanete až 2 000 Kč každý rok.

Stavební spoření
Žena tvoří finanční rezervy

Spoření s kontem Bonus přinese ovoce

Začněte si tvořit finanční rezervu se spořicím kontem Bonus. Pokud budete zároveň i pravidelně investovat alespoň 1 500 Kč měsíčně, získáte navíc bonus 1,5 % p. a. Celkově tak můžete mít úrok až 5 % p. a.

Chci spořit s Bonusem
Solární panely

Jak vyzrát na drahé energie? Díky udržitelným technologiím 50% dotací a výhodnou půjčkou

Fotovoltaika, tepelné čerpadlo a další udržitelné technologie Vám pomohou snížit náklady na energie a zvýšit soběstačnost. Díky programu Nová zelená úsporám je navíc na pořízení těchto technologií možné získat dotaci až ve výši 50 % investovaných nákladů. Inspirujte se projekty na klíč od našich prověřených partnerů.

K financování můžete využít naši Půjčku na udržitelné technologie s garantovaným úrokem 6,9 % p. a. s akční nabídkou pojištění schopnosti splácet. Sjednání půjčky i předčasné splacení je zdarma.

Zjistit více
Cena Bankovního inovátora

Jsme bankovním inovátorem roku 2022

V hlasování ceny veřejnosti uspěla naše iniciativa sdílení bankomatů s Monetou, která přináší dostupnější služby našim klientům a ve výsledku i energetickou úsporu.

Zjistit více

Dobré vědět

Žena u PC

KB Klíč je Vaše bankovní identita

Jednoduchý a bezpečný způsob jak se přihlásit do svého internetového bankovnictví, datové schránky nebo si založit účet z pohodlí domova.

Více informací
Muž s telefonem

Novinka pro rok 2023! Posílejte peníze bez čísla účtu

Připravujeme pro vás skvělý způsob, jak poslat peníze svým přátelům, rodině či kolegům, aniž byste znali číslo jejich bankovního účtu. Jednoduše zadáte telefonní číslo příjemce v aplikaci Mobilní banka nebo MojeBanka. Peníze dorazí na účet příjemce okamžitě.

Zjistit více

Akční nabídky

Pojištění majetku

Sleva až 20 % na pojištění Vašeho majetku

S produktem MojePojištění majetku u nás dostanete peníze na opravu nemovitosti bez limitu. Při vysoké škodě za Vás zaplatíme až 12 splátek hypotéky a zajistíme až 1 rok náhradního bydlení. Nemovitost budete mít pojištěnou vždy podle aktuální tržní ceny.

Více informací
Muž s telefonem

Platforma pro obchodování KB eTrading se přizpůsobí Vašemu smartphonu

Vyzkoušejte nový přehledný design KB eTrading na svém smartphonu nebo tabletu. Jedná se o internetovou aplikaci pro měnové obchody a termínovaná depozita. Umožňuje nonstop obchodovat s cizími měnami, sjednat jednoduchou formu měnového zajištění nebo zhodnotit volné prostředky prostřednictvím termínovaných vkladů.

Zjistit více

Investice

Nemovitosti

Investice do nemovitostí, které jinde nenajdete

Chcete investovat do nemovitostí, které mají smysl? V říjnu jsme odstartovali nový Fond kvalifikovaných investorů REF 4, který se zaměřuje na investice do rezidenčního bydlení, domovů pro seniory, ubytoven pro studenty, zdravotnických zařízení a hotelů. Roční čistý výnos v předpokládané výši 7‍–‍9 % p. a. s investičním horizontem 10 a více let.

Chci investovat

Výhody platebních karet KB

Platba kartou

Slevy až 30 % nejen na vánoční dárky

Pokud vlastníte A kartu, výhodně s ní nakoupíte vybrané zboží nebo zaplatíte cestování a wellness služby v katalogu Sphere VIP.

Ukázat výhody
A karta

Prodloužená záruka na zboží

Nakupujte s A kartou a prodlužte si záruční dobu u mobilu nebo ledničky až o jeden rok.

Chci delší záruku
Kreditní karta 4U

Opravy spotřebičů zadarmo s kreditkou 4U

Pomoc instalatérů při havárii nebo oprava spotřebičů v domácnosti i po uplynutí záruční doby zadarmo? To Vám nabízí kreditní karta 4U s asistenční službou Domácnost až do výše 5 000 Kč ročně.

Ukázat výhody

Mohlo by vás zajímat

Jak zmírnit dopady inflace

Rychlé tipy pro vás

Které spotřebiče šetří peníze?

Mrkněte na seznam a tipy pro šetrný provoz

Nový web KB Premium

Spustili jsme nový web pro službu KB Premium