Dobré zprávy z KB, září

Sdílené bankomaty, revize pojistek, bezpečí na sítích a mnoho dalšího
Další dobré zprávy
Váš hlas rozhodl

Váš hlas rozhodl

Děkujeme všem, kteří v červnu hlasovali o tom, kam umístit duplicitní bankomaty z naší sdílené sítě. Bylo vás téměř 10 000. Díky vašim hlasům přesuneme 52 bankomatů na všechna místa uvedená v hlasování. Z těchto bankomatů, stejně jako z ostatních ve sdílené síti, můžete vybírat hotovost za stejných podmínek jako u nás.

O sdílené síti
Jak na internetu nenaletět

Jak na internetu nenaletět

Kybernetických útoků dramaticky přibývá. Jen v prvním pololetí jich podle České bankovní asociace bylo přes 30 000. Ta proto opět spouští celonárodní kampaň #nePINdej. A protože nám záleží na vašem bezpečí, rádi jsme se stali její součástí. V rámci kampaně si můžete spustit kybertest a otestovat se, jak moc dokážete odhalit čím dál tím vynalézavější e-šmejdy.

Spustit kybertest
Máte od nás revizi pojistek zdarma

Máte od nás revizi pojistek zdarma

Kdy naposledy jste aktualizovali své pojistné smlouvy? Víte, že špatně nastavená pojištění v případě škodní události nemusí pokrýt všechny potřebné náklady? Přírodní katastrofy či jiné živly se dají jen těžko předpovědět, stejně tak jako vážná onemocnění nebo úraz. Proto je důležité mít správně nastavené všechny své smlouvy, které vám rádi zrevidují naši specialisté na pojištění zcela zdarma.

Mám zájem o revizi
Podržíme ochrannou ruku nad vaším majetkem

Podržíme ochrannou ruku nad vaším majetkem

I když budete ten nejobezřetnější člověk na světě, jen těžko ovlivníte vnější okolnosti. A právě proti následkům požárů, povodní, bouřek a dalších rizik vás ochrání MojePojištění majetku od KB Pojišťovny, jehož součástí je pojištění nemovitosti bez limitu. Sjednejte si ho se slevou až 20 %.

Chci pojištění
I love důchod

I love důchod

Zajímá vás, jak se budete mít třeba za 40 let? Tak sledujte naši digitální influencerku Just.inu na webu iloveduchod.cz, která vám představí budoucnost stáří. Zjistíte, že kdo začne v rozumném věku investovat, třeba i malou částku, tomu mohou do budoucna odpadnout starosti s finančním zajištěním. Buďte prozíraví a založte si u KB Penzijní společnosti penzijko ještě dnes s bonusem 1 000 Kč při minimálním měsíčním příspěvku 500 Kč. Upozorňujeme, že s doplňkovým penzijním spořením jsou spojena jistá rizika – hodnota investice není garantována a může kolísat v závislosti na vývoji trhu.

Chci penzijko
Víme, jak na rekonstrukci s dotací i bez ní

Víme, jak na rekonstrukci s dotací i bez ní

Čeká vás rekonstrukce? Nebo plánujete investovat do udržitelného bydlení? Rádi vám poradíme, které financování pro vás bude nejvhodnější. Bude to rychloúvěr, půjčka na rekonstrukci od Modré pyramidy stavební spořitelny nebo třeba půjčka na udržitelné technologie? Přijďte se poradit na naši pobočku nebo poradenské místo Modré pyramidy.

Hypotéka na udržitelné bydlení

Hypotéka na udržitelné bydlení

Nově se naše nabídka rozrostla o „Ekohypotéku“ na udržitelné bydlení. Získáte s ní o 0,1 % výhodnější úrokovou sazbu a ušetříte až 7 400 Kč na poplatcích. Stačí, když dodáte průzkum energetické náročnosti budovy (PENB) v energetické třídě A nebo B. Podívejte se na reprezentativní příklad.

Zajímá mě to
Investice na míru s Amundi ČR

Investice na míru s Amundi ČR

Chcete začít investovat do podílových fondů, ale nevíte, jaký je pro vás ten pravý? Rádi vám poradíme s výběrem vhodné investice, která vám prostě sedne. Stačí jen, když nám odpovíte na pár rychlých otázek o svých cílech a možnostech. Zvládnete to sami online v internetovém či mobilním bankovnictví nebo se s námi přijďte poradit na pobočku. S investováním jsou ovšem spojena různá rizika – hodnota investice může stoupat i klesat a není zaručena návratnost původní investované částky.

Více o investicích
MojePlatba mění vzhled

MojePlatba mění vzhled

Prostřednictvím platebního tlačítka MojePlatba nyní v e-shopech zaplatíte snadněji. Optimalizovali jsme totiž vzhled pro mobilní zařízení tak, aby šel snadno vybrat účet a platba byla přehledná. Nové uživatelské rozhraní je jednoduché a připravené pro vaše další nákupy.

Více o MojePlatba
Chraňte svůj počítač

Chraňte svůj počítač

Internetoví podvodníci jsou bohužel čím dál vynalézavější. Proto jsme sestavili bezpečnostní desatero. Je plné zásad a opatření, které vám pomohou ochránit vaše data, počítač nebo platební karty před online hrozbami.

Bezpečnostní desatero

Další novinky

Penzijko má nový web

Penzijko má nový web

KB Penzijní společnost vstupuje do nové éry s novými webovými stránkami a interaktivní kalkulačkou
 Využívejte KB Klíč

Využívejte KB Klíč

Pro potvrzení platebních příkazů a přihlášení do aplikace MojeBanka, portálu MůjProfil a orgánů státní správy přes Bank ID

Mohlo by vás zajímat

Dobré zprávy

Ještě více Dobrých zpráv

KB Rádce

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce