„Udržitelné sessions“
s Benem Cristovao

Společně s Benem natáčíme videoklipy u klientů, kterým jsme pomohli s (re)financováním udržitelných projektů

Klip „Sbohem“

Klip vznikl u zelené průmyslové haly ve Slavkově u Brna, která patří rodinné firmě LIKO-S. S naší podporou se z ní stala udržitelná stavba, která má pozitivní dopad na okolní mikroklima i kvalitu vzduchu uvnitř haly.

spolecne-udrzitelne.cz

Klip „Ledová“

Klip vznikl v elektrobusu Dopravního podniku města Hradce Králové. Dopravní podnik začal s nákupem elektrobusů již v roce 2013. S naší pomocí dnes na elektřinu jezdí polovina jeho flotily, díky čemuž ročně ušetří 400 tis. litrů nafty.

spolecne-udrzitelne.cz

Klip „Výhled“

Klip vznikl v modulární stavbě vizovické společnosti KOMA Modular, která je naším klientem. KOMA Modular uplatňuje principy cirkulární výstavby. Všechny produkty, materiály a suroviny se totiž dají využívat opakovaně, se zachováním své hodnoty v co největší míře. Společnost stojí také za realizací českého pavilonu na EXPO 2015 v Miláně či modulárního letiště v Senegalu.

spolecne-udrzitelne.cz

Klip „Nejlepší"

Klip vznikl v Třídícím centru Chrášťany, kde se nachází jedna ze dvou třídiček provozovaných Pražskými službami, které jsou naším klientem. Od roku 2009 se zde třídí papír, plasty, fólie a tetrapaky. Měsíčně se do Chrášťan naveze přibližně 1300 tun papíru, 400 tun plastů, 30 tun tetrapaků. Vytřízené materiály potom putují k dalšímu zpracování.

spolecne-udrzitelne.cz

Klip „Posílám ti lásku“

Klip volně navazuje na Udržitelné sessions. Z pohledu udržitelnosti je výjimečný tím, že ho lze označit za uhlíkově neutrální. Emise CO2, které byly během jeho natáčení vyprodukovány, se tvůrčí tým rozhodl kompenzovat podporou projektu zaměřeného na výsadbu nových stromů v České republice.  

Věříme, že v každé oblasti je prostor pro změnu, která povede k udržitelnější budoucnosti nás všech. Uhlíkově neutrální videoklip je pak skvělým důkazem, že ani hudba není výjimkou.