V pondělí 1. října 2001 oficiálně zahájila Komerční banka spolupráci se společností Bontonland na akceptaci platebních karet při placení zboží prostřednictvím Internetu.

Jedním z prvních partnerů KB v oblasti akceptace platebních karet (VISA, EC/MC nebo virtuálních platebních karet) v síti Internet se stal www.bontonland.cz. Návštěvníkům e-schopu nabízí www.bontonland.cz přehledný výběr hudby a filmu všech žánrů na CD, MC, VHS a DVD nosičích za výhodné ceny. V nabídce jsou i knihy, které budou rozšířeny o e-booky a v blízké době se počítá i se zavedením dalšího sortimentu. Vybrané tituly jsou doručeny na zvolenou adresu nejdéle do 4 dnů a to v ceně běžné zásilky, čímž se sníží cena poštovného.

Pro bezpečné používání platební karty při placení zboží přes Internet, nabízí Komerční banka nový produkt - virtuální kartu e-Card. Jedná se o mezinárodně platnou osobní nebo služební platební kartu systému EC/MC, která je určena výhradně pro placení za služby a zboží v síti Internet. Hlavní výhodou e-Card je možnost provádění transakcí prostřednictvím Internetu přímo z počítače držitele karty. Zároveň e-Card zaručuje díky možnosti nastavení různých stupňů zabezpečení vyšší ochranu finančních prostředků.