V Praze, 28. srpen 2017 – Nejprestižnější platební kartou v nabídce Komerční banky (KB) je kreditní karta Infinite. Karta je primárně určena pro nejvýznamnější zákazníky KB z řad individuálních klientů, kteří velmi často cestují. Karta Infinite totiž nabízí nadstandardní cestovní pojištění pro celou rodinu, celosvětovou právní asistenci, široké asistenční služby nebo bezpečné připojení na internet či volné vstupy do VIP salónků na letištích. Limity ke kartě jsou stanovovány individuálně, úroková sazba je 9,90 % p. a. Cena karty s množstvím doplňkových a výhodných služeb je 9 990 Kč za rok.

„Vrcholem karetní nabídky KB je kreditní karta Infinite. Karta, jenž je vizitkou prestižního postavení nejenom v naší bance, ale i po celém světě. Pro svého držitele se stává neocenitelným celosvětovým asistentem, který je kdykoli k dispozici při rezervaci vstupenek, bezpečném připojení na internet, zajištění tlumočníka nebo ochranky a zejména při řešení zdravotních a právních záležitostí,“ uvedl Leoš Souček, zástupce výkonného ředitele pro Marketing a Komunikaci v KB.

U cestovního pojištění platného pro celou rodinu není stanoven žádný limit v případě akutních zdravotních problémů. Držitel karty má kromě úrazového pojištění a pojištění právní ochrany pojištěné i sportovní vybavení a elektroniku. Využívanou a výjimečnou službou je Boingo Visa Wi-Fi, díky níž se lze bezpečně připojit na hotspoty po celém světě. Karta zahrnuje rovněž Priority Pass a čtyři bezplatné vstupy do VIP letištních salónků ročně, ale i asistenční služby Lifestyle a Concierge (například zajištění rezervace vstupenek do divadla, na koncerty a na sportovní utkání, hotelové rezervace, informace o kulturních a sportovních událostech, donáškovou službu, zajištění ochranky nebo kompletního business servisu).