Když se spojí hudba
a udržitelnost

Společně s Benem natáčíme videoklipy u klientů, kterým jsme pomohli s (re)financováním udržitelných projektů

 

Klip „Sbohem“ vznikl u zelené průmyslové haly ve Slavkově u Brna, která patří rodinné firmě LIKO-S. S naší podporou se z ní stala udržitelná stavba, která má pozitivní dopad na okolní mikroklima i kvalitu vzduchu uvnitř haly.

Více informací o tomto projektu se dočtete na našem webu spolecne-udrzitele.cz

 

Klip „Ledová“ vznikl v elektrobusu Dopravního podniku města Hradce Králové. Dopravní podnik začal s nákupem elektrobusů již v roce 2013. S naší pomocí dnes na elektřinu jezdí polovina jeho flotily, díky čemuž ročně ušetří 400 tis. litrů nafty.  

Více informací o tomto projektu se dočtete na našem webu spolecne-udrzitele.cz

 

Klip „Výhled“ vznikl v modulární stavbě vizovické společnosti KOMA Modular, která je naším klientem. KOMA Modular uplatňuje principy cirkulární výstavby. Všechny produkty, materiály a suroviny se totiž dají využívat opakovaně, se zachováním své hodnoty v co největší míře. Společnost stojí také za realizací českého pavilonu na EXPO 2015 v Miláně či modulárního letiště v Senegalu.

Přečtěte si více o dalších aktivitách, které jsme podpořili, na webu spolecne-udrzitelne.cz.

 

Klip „Nejlepší" vznikl v Třídícím centru Chrášťany, kde se nachází jedna ze dvou třídiček provozovaných Pražskými službami, které jsou naším klientem. Od roku 2009 se zde třídí papír, plasty, fólie a tetrapaky. Měsíčně se do Chrášťan naveze přibližně 1300 tun papíru, 400 tun plastů, 30 tun tetrapaků. Vytřízené materiály potom putují k dalšímu zpracování.

Přečtěte si více o dalších aktivitách, které jsme podpořili, na webu spolecne-udrzitele.cz