Již 3. rok jsme generálním partnerem českého florbalu, abychom motivovali děti a mladé lidi k pohybu.
O partnerovi

Již 3. rok jsme generálním partnerem českého florbalu, abychom motivovali děti a mladé lidi k Od založení Mezinárodní florbalové federace (IFF) se florbal hraje ve více než 80 zemích, z nichž 66 je členem IFF. Nejvíce hráčů se koncentruje v severní Evropě, ve Švýcarsku a v České republice. Florbal patří mezi oblíbené sporty, a to především mezi žáky základních a středních škol. Díky své nenáročnosti je dostupný všem. I proto v posledních letech zažívá obrovský boom.

Naše partnerství

Podporujeme Český florbal a KB FLORBAL CHALLENGE, což je tradiční florbalový turnaj pro střední školy. Díky Komerční bance se diváci i samotní účastníci turnaje mohou těšit na zajímavé ceny a úžasné florbalové bitvy. 

Partnerství s Komerční bankou poskytuje turnaji větší prestiž a atraktivitu. V letošní sezoně se do turnaje přihlásilo více než 50 týmů z celé České republiky, a to jak chlapecká, tak i dívčí družstva. Kromě herní vášně a radosti z florbalu je však zásadní ještě jedna skutečnost – účast na SUPERFINÁLE FLORBALUcož je unikátní zážitek pro všechny zúčastněné.