Letos jsme poprvé generálním partnerem novocirkusového svátku Letní Letná, který probíhá na pražské Letné od 14. srpna do 1. září

O partnerovi

Už 15 let udává Letní Letná krok novému cirkusu v České republice. Během té doby se stala nedílnou součástí nejen české, ale i evropské kulturní mapy. Od samého počátku představuje festival českému publiku špičkové zahraniční soubory, neúnavně podporuje a pomáhá rozvíjet domácí scénu a řadě domácích souborů pomohl otevřít pomyslné dveře do „šapitó“ celého světa. Letošní ročník tohoto mezinárodního festivalu zahájila přechodem přes Vltavu ve výšce 35 metrů na laně dlouhém 350 metrů světoznámá provazochodkyně Tatiana-Mosio Bongonga z francouzského souboru Cie Basinga, a to ve středu 14. srpna v 18:00.

Naše spolupráce

V rámci spolupráce připravujeme na sociálních sítích KB soutěž o vstupenky pro naše klienty. Sledujte náš Instagram a Facebook a zapojte se do soutěže.  

V místě festivalu se budou moci všichni návštěvníci podívat do naší Hravé KB zóny, ta bude otevřená každý den během konání festivalu. V rámci KB zóny se můžete těšit na:

  • stan s představeními pro děti
  • herní prvky pro děti i dospělé
  • kavárnu v maringotce
  • relaxační zónu pro rodiče a nejmenší děti
  • bezplatnou wi-fi

V místě festivalu bude umístěn také KB bankomat.

Přijďte si užít tento mezinárodní festival nového cirkusu a divadla, který v průběhu necelých tří týdnů nabídne to nejlepší ze světové i české novocirkusové scény.