Jsme hrdým generálním partnerem unikátního hudebního festivalu

Dobrá zpráva!

S Rock for people se PRO LETOŠEK neloučíme!

I když koronavirová situace zhatila konání plnohodnotného festivalu, organizátoři se rozhodli ve vybraných městech propojit naživo i online hudebníky i fanoušky. Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a MALL.CZ, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku. Komerční banka samozřejmě jako generální partner nemůže chybět.

Koncertní série odstartuje 15. června a představí se v pěti českých městech – Praze, Plzni, Pardubicích, Ostravě a Kutné Hoře na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP. Samostatné speciální koncerty známých českých kapel a hudebníků – Gaia Mesiah, Pokáče, Vypsané FiXy, Kapitána Dema a Johna Wolfhookera – proběhnou přímo v pojízdném live jukeboxu, fanoušci si sami navolí písně z rejstříku daného umělce. Živá vystoupení s kapacitou pro 300 návštěvníků si bude moci vychutnat každý díky livestreamu na MALL.TV.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v královéhradeckém Festivalparku. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně, vytvořené z hangáru, prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Organizátoři slibují také doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování a parkování.

Více informací najdete na stránkách Rock for People.

Milí fanoušci Rock for People,

je nám to velmi líto, ale festival Rock for People se v letošním plánovaném termínu neuskuteční.

Důvodem jsou opatření spojená s bojem proti koronaviru, která organizátorům neumožňují realizovat festival v rozsahu a kvalitě tak, jak si ho představují a více než rok ho připravovali. 

Vhodný náhradní termín v roce 2021 se hledá a zároveň organizátoři pracují na tom, aby bylo zachováno co nejvíce kapel z lineupu letošního ročníku.

Vstupenka zůstává v platnosti a festivalu opravdu pomůže, pokud si je necháte.

Neumožňuje-li to však Vaše situace, vyplněním formuláře se můžete přihlásit k refundaci. Případné dotazy a požadavky týkající se vstupenek pište na e-mail: vstupenky@rockforpeople.cz

Oficiální prohlášení organizátorů festivalu

O partnerovi

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na několik kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Několik posledních let se festival koná na letišti u Hradce Králové a každoročně ho navštěvuje přes 25 000 hudebních fanoušků.

Limitovaná edice mojekarta

Pořiďte si platební kartu s unikátním festivalovým designem.