Jsme hrdým generálním partnerem unikátního hudebního festivalu

Dobrá zpráva!

I když koronavirová situace zhatila konání plnohodnotného festivalu, organizátoři se rozhodli ve vybraných městech propojit naživo i online hudebníky i fanoušky. Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a MALL.CZ, který ve dnech 15. – 20. června rozehrál Českou republiku. Komerční banka samozřejmě jako generální partner nemohla chybět.

Koncertní série odstartovala 15. června a představila se v pěti českých městech – Praze, Plzni, Pardubicích, Ostravě a Kutné Hoře na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP. Samostatné speciální koncerty známých českých kapel a hudebníků – Gaia Mesiah, Pokáče, Vypsané FiXy, Kapitána Dema a Johna Wolfhookera – proběhly přímo v pojízdném live jukeboxu, fanoušci si sami volili písně z rejstříku daného umělce. Živá vystoupení s kapacitou pro 300 návštěvníků si díky livestreamu na MALL.TV vychutnaly desítky tisíc diváků.

Finální zastávka turné Rock for People Home byla 20. června v královéhradeckém Festivalparku. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně, vytvořené z hangáru, prostřídali všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. 

Více informací najdete na stránkách Rock for People.

O partnerovi

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na několik kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Několik posledních let se festival koná na letišti u Hradce Králové a každoročně ho navštěvuje přes 25 000 hudebních fanoušků.