Už potřetí jsme byli hrdým generálním partnerem unikátního hudebního festivalu a i díky tomu mohli všichni klienti KB získat slevu na třídenní vstupenku.
O partnerovi

Rock for People je jeden z největších českých rockových  hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na několik kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Několik posledních let se festival koná na letišti u Hradce Králové a jeho návštěvnost se každoročně pohybuje kolem 30 000 lidí.

CO SE DĚLO LETOS?

Letošní Rock for People se uskutečnil
4. – 6. 7. 2019 v Hradci Králové.

Relax
v KB zóně

I letos jsme návštěvníky potěšili dvěma bankomaty, v KB zóně si pak mohli všichni nechat dobít své mobily nebo powerbanky, čehož obzvlášť po ránu hojně využívali, dát si skvělou Mohaji kávu nebo se občerstvit na baru. Novinkou byla virtuální realita, kde si festivaloví příznivci mohli užít skoro živé setkání s Tata Bojs a dalšími kapelami. Další úspěšnou novinkou, která kolem půlnoci vždy zaplnila parket KB zóny, bylo silent disco, tedy DJs, kteří hráli do sluchátek účastníkům.

Klasika ve světové premiéře

Na začátku společného koncertu PKF – Prague Philharmonia a kapely Vypsaná fiXa zazněla ve světové premiéře druhá věty skladby From the Future World.

Tuto unikátní skladbu rozepsal Antonín Dvořák a dokomponovala ji umělá inteligence AIVA. Jsme rádi, že jsme mohli toto skvělé propojení podpořit!

Limitovaná edice mojekarta