Krok 1

Po přihlášení do internetového bankovnictví KB MojeBanka zvolte v menu na horní liště Účty - Přidat účet u jiné banky

 

Krok 2

Na formuláři "Připojení účtů u jiných bank" zvolte "Equa bank, a.s."

Krok 3

Než budete moci jít dál, může se vám zobrazit upozornění, že aktuálně si můžete každou banku připojit pouze jednou. Pokud si budete připojovat účty znovu, budou ty původní nahrazeny. Poté klikněte na „Pokračovat“.

Krok 4

Budete přesměrováni do Equa bank, což může chvíli trvat. Během toho se vám budou zobrazovat informace o tom, kdy budete přesměrováni.

Krok 5

Jakmile se vám otevře přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Equa bank, můžete se přihlásit svými přihlašovacími údaji do Equa bank tak, jak jste zvyklí.

 

Krok 6

Po přihlášení do Equa bank proběhne automaticky připojení vašich účtů a následně se zobrazí informace o tom, že operace byla úspěšně potvrzená. Tím je přístup Komerční banky k vašim účtům potvrzen a dochází k přesměrování zpět do internetového bankovnictví Komerční banky.

 

Krok 7

Během přesměrování zpět do Komerční banky vám bude potvrzeno, že přístup pro propojení účtů do Komerční banky byl udělen a obrazovka vás bude informovat, jak dlouho bude ještě přesměrování trvat.

Krok 8

Úspěšné připojení poznáte tak, že na hlavní stránce internetového bankovnictví MojeBanka od Komerční banky vidíte všechny své účty, včetně těch z jiných bank.