Kalkulačka – Profi úvěr FIX

Výpočet je pouze orientační. Pro bližší informace kontaktujte svého bankovního poradce nebo volejte na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521.

 Kč měsíčně Výše splátky

 % Úroková sazba

Zavolejte mi zpět

Podnikatelský úvěr s rychlým schvalovacím procesem.

Úvěr speciálně připravený pro podnikatele a malé a střední podniky.

Vážený kliente, při Vámi požadované výši úvěru je pro Vás vhodnějším produktem Povolený debet. Základní parametry a výhody tohoto produktu jsou popsány zde:

Vážený kliente, při Vámi požadované maximální výši splátek je pro Vás vhodnějším produktem Povolený debet. Základní parametry a výhody tohoto produktu jsou popsány zde:

Další varianty výše měsíčních splátek

Další varianty výše úvěru

Úroková sazba a výše měsíčních splátek je orientační a závisí na individuálním posouzení finanční situace klienta.

Máte-li zájem dozvědět se více informací o tomto produktu či si jej přímo sjednat, kontaktujte svého bankovního poradce nebo volejte na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521.

Na pobočku KB s sebou přineste 2 průkazy totožnosti, aktuální dokumenty opravňující k podnikání a kopii přiznání k dani z příjmu včetně příloh. Stávající klienti, kteří mají u banky veden běžný účet alespoň po dobu 6 měsíců, mohou získat Profi úvěr FIX (max. na 36 měsíců) bez nutnosti předložení daňového přiznání nebo účetních výkazů.

Vážený kliente, Profi úvěr FIX poskytujeme do výše 1 000 000 Kč. Pro Vámi požadovanou výši úvěru jsou pro Vás nejvhodnějšími produkty Profi úvěr, případně Úvěr na investice v Kč a cizí měně. Základní parametry a výhody těchto produktů jsou popsány zde:

Vážený kliente, Vámi zadaná výše splátek je příliš vysoká pro poskytnutí Profi úvěru FIX. Při Vámi požadované maximální výši splátek pro Vás nejvhodnějšími produkty Profi úvěr, případně Úvěr na investice v Kč a cizí měně. Základní parametry a výhody těchto produktů jsou popsány zde: