Platím RYCHLE

Zrychlujeme platby do Komerční banky na Slovenku

Od této chvíle můžete posílat platby do naší pobočky na Slovensku stejně rychle, jako v rámci Komerční banky v Čechách. Co to znamená? Že pokud stihnete zadat platbu do času uvedeného v tabulce, příjemce bude mít peníze na účtu ještě tentýž den.

Nebudeme vám účtovat žádný příplatek za rychlost, vy prostě jen zadáte platbu a pak už je na nás, abychom ji zpracovali nejrychleji, jak je to možné. Když platbu nestihnete zadat do uvedeného času, nevadí. Nemusíte přepisovat datum splatnosti ani se o nic dalšího starat, platba bude z vašeho účtu odepsána v den zadání, jen zkrátka dorazí na účet příjemce až druhý den.

V tabulce najdete informace do kolika hodin, v jakých měnách a přes jakou aplikaci je potřeba platbu zadat, aby byla na účtu příjemce ještě tentýž den.

Měna Způsob zadání
MojeBanka
MojeBanka Business
Profibanka
Mobilní banka
Mobilní banka Business
MultiCash KB Pobočka
CZK, EUR, USD 15:00 14:45 14:00
CAD, DKK, GBP, HUF, CHF, NOK, PLN, RUB, SEK 14:00 13:45 13:00

Víte, do kolika hodin můžete zadat expresní platby v MojeBanka?

Občas potřebujete poslat peníze do jiné tuzemské banky tak rychle, aby je příjemce dostal ještě dnes. Třeba když zapomenete zaplatit daně, poplatek za internet předtím než vás odpojí nebo na konci roku, abyste maximalizovali státní příspěvek na stavební spoření, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Abychom mohli poslat peníze EXPRESNĚ do jiné tuzemské banky, doručte nám platební příkaz na pobočce do 12.30 nebo z pohodlí domova v našem internetovém bankovnictví až do 14.00 hodin. Za tuto službu si sice připlatíte, ale můžete si být jisti, že příjemce obdrží peníze na svůj účet během pár desítek minut.

Víte, do kolika hodin můžete zadat expresní platby v MojeBanka?

Zahraničky umíme do 20.30!

Potřebujete zaplatit v cizí měně příjemci v zahraničí zálohu za dovolenou nebo za zboží, které jste si objednali, ale nestihli jste zadat zahraniční platbu nebo SEPA platbu během dne?

Jestliže máte v KB účet ve stejné měně jako je měna platby (např. platíte z eurového účtu eura), můžete ji odeslat až do 20.30 hodin přes služby přímého bankovnictví KB.

Pokud máte v KB účet v jiné měně než je měna platby (např. platíte z korunového účtu eura), můžete ji odeslat do 17.00 hodin přes služby přímého bankovnictví KB.

Zahraničky umíme do 20.30!