S námi se neztratíte

S námi se neztratíte

Vážená paní, vážený pane,

vítáme Vás ve světě Komerční banky a děkujeme, že nám ve věci financí důvěřujete. Rádi bychom Vám usnadnili první kroky v naší bance, a proto jsme pro Vás připravili přehled nejdůležitějších informací a kontaktů.

Správa Vašich financí

VÍCE
Správa Vašich financí

Pro správu svých financí využívejte internetové, mobilní a telefonní bankovnictví KB.

Stáhněte si zdarma aplikaci Mobilní banka nebo Mobilní banka Business. Její nastavení snadno provedete v internetovém bankovnictví a svůj účet pak ovládejte odkudkoli a kdykoli.

Pro informace o pohybech na Vašem účtu, o platbách kartou a pro další upozornění si můžete nastavit zasílání SMS zpráv nebo e‑mailů.

Linka podpory pro internetové a mobilní bankovnictví +420 955 551 552

kb.cz/mobilnibanka
kb.cz/mobilnibankabusiness

mojebanka.cz

PIN a aktivace karty

VÍCE
PIN a aktivace karty

Kartu Vám doručíme na Vaši korespondenční adresu. Návod na zjištění PIN najdete v dokumentu, který je přiložený ke kartě. Kartu je nutné aktivovat. Aktivaci karty provedete výběrem hotovosti v bankomatu nebo kontaktní platbou v obchodě.

Informace o platebních kartách.

Být klientem KB se vyplatí

Odměníme Vás za aktivitu

VÍCE
Odměníme Vás za aktivitu

Získejte zvýhodněné vedení Vašeho podnikatelského i osobního účtu. Díky Profi programu můžete mít oba účty zcela zdarma.

kb.cz/profiprogram

Pomůžeme Vám v začátcích

VÍCE
Pomůžeme Vám v začátcích

Začínající podnikatelé u nás mají po dobu dvou let vedení účtu zcela zdarma a dále pak za zvýhodněné ceny. Kromě toho je aktivně podporujeme i prostřednictvím grantového programu Nastartujte se.

I začínajícím podnikatelům poskytujeme financování – náš Profi úvěr Start Vám půjčí až 1 mil. Kč., a to jen na základě posouzení podnikatelského plánu.

nastartujtese.cz

Profi úvěr Start

Poradíme Vám

VÍCE
Poradíme Vám

Aplikace KB Podnikatelské finance Vám nabízí komplexní a jednoduchou analýzu financování rozvoje Vašeho podnikání. Pomůžeme Vám s optimální kombinací produktů na míru Vašim potřebám a cílům.

podnikatelskefinance.cz

Bezpečnost

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti a bezpečnosti při používání internetového bankovnictví doporučujeme prostudovat Desatero bezpečnosti.

V případě ztráty či odcizení platební karty nás co nejdříve kontaktujte na čísle Klientské linky KB. Chráníme Vaše finance 24 hodin denně.

Nástroj Trusteer Rapport dokáže ochránit i Váš mobilní telefon s operačním systémem Android. Vaše mobilní bankovnictví Vás při aktualizaci samo vyzve k jeho instalaci

Odpovědi na Vaše dotazy

Rádi Vám zodpovíme jakékoli otázky, a proto nás kdykoli kontaktujte přes bezplatnou infolinku nebo e‑mail.

Sjednejte si se svým bankovním poradcem osobní schůzku. Můžete si ji domluvit telefonicky nebo přes své internetové bankovnictví.

Přejeme Vám mnoho úspěchů

Vaše Komerční banka