Welcome in Komerční banka

You will not lose with us

Access to finance

More
Access to finance

Pro správu svých financí využívejte internetové, mobilní a telefonní bankovnictví KB.

Pro informace o pohybech na Vašem účtu, o platbách kartou a pro další upozornění si můžete nastavit zasílání SMS zpráv nebo e‑mailů.

Svůj účet můžete ovládat jednoduše. Stáhněte si zdarma aplikaci Mobilní banka. Nastavení pak provedete snadno a rychle v internetovém bankovnictví nebo v pobočce.

Linka podpory pro internetové a mobilní bankovnictví +420 955 551 552

mojebanka.cz

Mobilní banka
Mobilní banka

Transfer payments to a new account

More
Transfer payments to a new account

Pokud přestupujete z jiné banky k nám, stačí vyplnit jednoduchý formulář „Žádost o změnu banky“ a my převody Vašich trvalých příkazů a inkas zařídíme za Vás.

www.kb.cz/zmena-banky

PIN and card activation

More
PIN and card activation

Kartu Vám doručíme na Vaši korespondenční adresu. Návod na zjištění PIN najdete v dokumentu, který je přiložený ke kartě. Kartu je nutné aktivovat. Aktivaci karty provedete výběrem hotovosti v bankomatu nebo kontaktní platbou v obchodě.

Informace o platebních kartách.

Security

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti a bezpečnosti při používání internetového bankovnictví si přečtěte Desatero bezpečnosti a podívejte se, jak ochránit svůj počítač.

V případě ztráty či odcizení platební karty nás co nejdříve kontaktujte na čísle Klientské linky KB. Chráníme Vaše finance 24 hodin denně.

Odpovědi na Vaše dotazy

Rádi Vám zodpovíme jakékoli otázky, a proto nás kdykoli kontaktujte přes bezplatnou infolinku nebo e‑mail.

Sjednejte si se svým bankovním poradcem osobní schůzku. Můžete si ji domluvit telefonicky nebo přes své internetové bankovnictví.

We wish you to be satisfied!

Your Komerční banka