You will not lose with us

You will not lose with us

Dear madam, dear Sir,

we welcome you in the world of Komerční banka and thank you for trusting us in the matter of finance. We would like to facilitate the first steps in our bank, so we have prepared an overview of the most important information and contacts.

Managing your finances

More
Managing your finances

Pro správu svých financí využívejte internetové, mobilní a telefonní bankovnictví KB.

Stáhněte si zdarma aplikaci Mobilní banka nebo Mobilní banka Business. Její nastavení snadno provedete v internetovém bankovnictví a svůj účet pak ovládejte odkudkoli a kdykoli.

Pro informace o pohybech na Vašem účtu, o platbách kartou a pro další upozornění si můžete nastavit zasílání SMS zpráv nebo e‑mailů.

Linka podpory pro internetové a mobilní bankovnictví +420 955 551 552

kb.cz/mobilnibanka
kb.cz/mobilnibankabusiness

mojebanka.cz

PIN and card activation

More
PIN and card activation

Kartu Vám doručíme na Vaši korespondenční adresu. Návod na zjištění PIN najdete v dokumentu, který je přiložený ke kartě. Kartu je nutné aktivovat. Aktivaci karty provedete výběrem hotovosti v bankomatu nebo kontaktní platbou v obchodě.

Informace o platebních kartách.

Being a client of KB is worthwhile

We will reward you for your activity

More
We will reward you for your activity

Získejte zvýhodněné vedení Vašeho podnikatelského i osobního účtu. Díky Profi programu můžete mít oba účty zcela zdarma.

kb.cz/profiprogram

We will help you in the beginning

More
We will help you in the beginning

Začínající podnikatelé u nás mají po dobu dvou let vedení účtu zcela zdarma a dále pak za zvýhodněné ceny. Kromě toho je aktivně podporujeme i prostřednictvím grantového programu Nastartujte se.

I začínajícím podnikatelům poskytujeme financování – náš Profi úvěr Start Vám půjčí až 1 mil. Kč., a to jen na základě posouzení podnikatelského plánu.

nastartujtese.cz

Profi úvěr Start

We will advise you

More
We will advise you

Aplikace KB Podnikatelské finance Vám nabízí komplexní a jednoduchou analýzu financování rozvoje Vašeho podnikání. Pomůžeme Vám s optimální kombinací produktů na míru Vašim potřebám a cílům.

podnikatelskefinance.cz

Security

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti a bezpečnosti při používání internetového bankovnictví doporučujeme prostudovat Desatero bezpečnosti.

V případě ztráty či odcizení platební karty nás co nejdříve kontaktujte na čísle Klientské linky KB. Chráníme Vaše finance 24 hodin denně.

Nástroj Trusteer Rapport dokáže ochránit i Váš mobilní telefon s operačním systémem Android. Vaše mobilní bankovnictví Vás při aktualizaci samo vyzve k jeho instalaci

Odpovědi na Vaše dotazy

Rádi Vám zodpovíme jakékoli otázky, a proto nás kdykoli kontaktujte přes bezplatnou infolinku nebo e‑mail.

Sjednejte si se svým bankovním poradcem osobní schůzku. Můžete si ji domluvit telefonicky nebo přes své internetové bankovnictví.

We wish you many successes

Your Komerční banka