• Skupina SG v ČR

Skupina SG v ČR

Société Générale je jednou z největších finančních skupin v eurozóně. Ve více než 80 zemích světa zaměstnává přes 150 tisíc zaměstnanců. Aktivity skupiny Société Générale spadají do třech základních oblastí:

  • retailové bankovnictví a specializované finanční služby
    SG obsluhuje 32 milionu klientů po celém světě

  • globální služby investičního bankovnictví
    Z hlediska objemu spravovaných aktiv patří SG k největším bankám v eurozóně

  • korporátní a investiční bankovnictví
    SG patří k vedoucím světovým bankám v oblasti eurokapitálových trhů, derivátů a strukturovaného financování

Působnost skupiny Société Générale a jejích společností v České a Slovenské republice

Société Générale vstoupila na český trh už v roce 1982. Komerční banka se stala její součástí v říjnu roku 2001. V současné době zaměstnává skupina Société Générale v České republice a na Slovensku přes 9 tisíc zaměstnanců a každodenně se stará o spokojenost 2,7 milionu klientů. Těží ze znalosti lokálního trhu, a také využívá mezinárodních zkušeností napříč finanční skupinou. Jejím cílem je poskytovat klientům širokou nabídku služeb v rámci jedné finanční skupiny a pokrýt tak všechny finanční potřeby jejích zákazníků. Klient a jeho potřeby jsou pro ni na prvním místě.

Komerční banka

Komerční banka (KB) je jednou z největších bank na českém trhu, obsluhující 1,6 mil. klientů. Její úspěch je založen na neustálém posilování vztahu se zákazníky. Díky inovacím finančních služeb je schopna v každém okamžiku vyhovět měnícím se požadavkům svých klientů. Nabízí jim služby šité na míru. Toto úsilí o neustálé zlepšování služeb bylo mnohokrát odměněno oceněními, za nimiž stojí každodenní práce a osobní nasazení všech zaměstnanců KB.

Logo KB

Modrá pyramida

Modrá pyramida stavební spořitelna (MPSS) je moderní dynamická společnost zaměřující se na budování vztahu mezi klientem a finančním poradcem, která vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů. Klientský servis na profesionální úrovni zajišťují finanční poradci Modré pyramidy ve více než 250 centrech po celé České republice. Poskytují finanční poradenství také u klienta doma nebo v sídle jeho společnosti. Kvalitu produktů a služeb potvrzují ocenění, která Modrá pyramida získala.

Logo Modrá pyramida

KB Penzijní společnost

KB Penzijní společnost, a.s. (KB PS) nabízí důchodové spoření a doplňkové penzijní spoření. V rámci tzv. 2. pilíře KB PS nabízí Dynamický, Vyvážený, Konzervativní důchodový fond a fond státních dluhopisů. Ve 3. pilíři nabízí Dynamický, Vyvážený, Konzervativní a Zajištěný účastnický fond. Penzijní připojištění se státním příspěvkem je provozováno v Transformovaném fondu.

Logo KB Penzijní společnost

ESSOX

ESSOX nabízí financování nákupu automobilů, zboží a služeb, hotovostní úvěry i kreditní karty. Na vysoce konkurenčním trhu si dokázal ESSOX vybudovat pozici jedné z nejvýznamnějších nebankovních finančních institucí.

Logo ESSOX

Komerční pojišťovna

Komerční pojišťovna nabízí ve skupině KB nejen služby v oblasti pojištění, ale také zajímavé flexibilní kombinace pojištění a investic. Kromě známého produktu Vital Invest nabízí také nejrůznější formy životního pojištění, cestovní pojištění i pojištění úrazu či zneužití platebních karet.

Logo Komerční pojišťovna

SOGEPROM

SOGEPROM Česká republika s.r.o. připravuje a realizuje projekty komfortního bydlení dostupného co nejširším vrstvám obyvatelstva. Jedním z hlavních rysů takového bydlení je soukromí a maximální pohodlí. Společnost se proto spíše zaměřuje na výstavbu bytových rezidencí menšího rozsahu, v lokalitách s co nejlepší dopravní dostupností a občanskou vybaveností, jejichž příkladem je čistě rezidenční projekt Rezidence Oáza Michle v Praze 4 nebo Rezidence Symfonie v brněnském Králově Poli, který se převážně skládá z bytové části, ale nalezneme zde i obchodní plochy a kanceláře.

Logo SOGEPROM

ALD Automotive

ALD Automotive je součástí stejnojmenné celosvětové sítě leasingových společností. Specializuje se na financování a správu firemních vozových parků, je jedním z leaderů na trhu operativního leasingu osobních a užitkových vozů. Je spolehlivým partnerem firem bez ohledu na počet jejich vozidel.

Logo ALD Automotive

SGEF

SG Equipment Finance Czech Republic (SGEF) se specializuje na financování těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, high-tech, letecké techniky a nemovitostí. V rámci produktové nabídky poskytuje finanční i operativní leasing, splátkový prodej a nebankovní úvěr.

Logo SGEF

PEMA Praha

PEMA Praha je dominantním pronajímatelem užitkových vozidel na českém trhu. Specializuje se na pronájem a poskytování servisu především silniční dopravní techniky (tahače a návěsy), její nabídka ale obsahuje i nejrůznější speciály pro přepravu sypkých a tekutých látek, nebezpečného zboží, vozidel pro stavebnictví a pro kombinovanou přepravu.

Logo PEMA

Klíčovými hodnotami skupiny SG jsou profesionalita, týmový duch a inovace.