Sdílíme bankomaty už se třemi bankami

Vybírejte hotovost zdarma debetní kartou i z bankomatů MONETA Money Bank, Air Bank a Unicredit Bank
Fajfka
Od 1. 2. 2023 můžete vybírat
z více než 2000 bankomatů po celé ČR
Fajfka
Bankomaty nově najdete
na místech, kde předtím chyběly
Fajfka
Šetříme energii a snižujeme uhlíkovou stopu všech zapojených bank
Fajfka
Za projekt sdílení bankomatů jsme získali cenu Bankovní inovátor 2022

Co přináší sdílení bankomatů

Od 1. června 2022 můžete vybírat zdarma debetními kartami v bankomatech MONETA Money Bank a zobrazit si zůstatek na účtu. Od 1. února 2023 máte stejnou možnost nově také v bankomatech Air Bank a UniCredit Bank.

Tímto projektem reagujeme na současný evropský trend sdílení bankomatů. Cílem je zrušení duplicitních bankomatů – když na jednom místě stojí blízko sebe dva sdílené bankomaty, jeden z nich zrušíme a místo toho ho instalujeme jinde, kde předtím zcela chyběl. O tom, kam duplicitní bankomaty přesuneme, hlasovalo v loňském roce více než 5 000 z vás. Lokality, na kterých už stojí přesunutý bankomat, průběžně označujeme na mapě, kterou najdete na www.mamenavyber.cz.

Ke spolupráci v oblasti sdílení bankomatů jsme vyzvali také ostatní banky na trhu. První vlaštovkou byla spolupráce s MONETA Money Bank, následně se do projektu zapojily také Air Bank a Unicredit Bank. Doufáme, že do budoucna se k nám přidají i další banky.

Bankovní inovátor

Děkujeme, že jste ocenili náš projekt sdílení bankomatů

Za inovativní přístup v oblasti sdílení bankomatových sítí jsme získali prestižní ocenění Bankovní inovátor 2022. Cenu každoročně udílí Hospodářské noviny v rámci soutěže Visa Nejlepší banka. O vítězi kategorie Bankovní inovátor jste rozhodli svými hlasy prostřednictvím online ankety.

Časté otázky

Laptop

Podnikáme udržitelně

Podívejte se, co dalšího jako banka děláme pro udržitelnou budoucnost.

Více informací