Sdílíme bankomaty už se třemi bankami

Vybírejte hotovost zdarma debetní kartou i z bankomatů MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank
Staňte se klientem
Fajfka
Vybírejte z téměř
2 000 bankomatů po celé ČR
Ušetřete čas
Ušetříte čas, který jste strávili cestou k vašemu
bankomatu, pokud byl daleko
Fajfka
Bankomaty nově najdete
na místech, kde předtím chyběly
V síti sdílených bankomatů budete moct brzy i vkládat
V síti sdílených bankomatů
budete moct brzy i vkládat
Fajfka
Šetříme energii a snižujeme uhlíkovou stopu
všech zapojených bank

Staňte se klientem

Co přináší sdílení bankomatů

Vybírejte hotovost  debetními kartami v bankomatech MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank  za stejných cenových podmínek jako ve vlastní bankomatové síti KB. Za stejných podmínek si v  partnerských bankomatech můžete třeba i zobrazit zůstatek na účtu.

Tímto projektem reagujeme na současný evropský trend sdílení bankomatů. Cílem je zrušení duplicitních bankomatů – když na jednom místě stojí blízko sebe dva sdílené bankomaty, jeden z nich zrušíme a místo toho ho instalujeme jinde, kde předtím zcela chyběl. O tom, kam duplicitní bankomaty přesuneme, hlasovalo v letech 2022 a 2023 dohromady téměř 15 tisíc lidí. Lokality, kam plánujeme bankomaty přesunout, i místa, kde už přesunutý bankomat stojí, najdete v přehledné mapě na www.sdilenybankomat.cz.  

Ke spolupráci v oblasti sdílení bankomatů jsme vyzvali také ostatní banky na trhu. První vlaštovkou byla spolupráce s MONETA Money Bank, následně se do projektu zapojily také Air Bank a Unicredit Bank. Doufáme, že do budoucna se k nám přidají i další banky.

sdileny-bankomat
Bankovní inovátor

Děkujeme, že jste ocenili náš projekt sdílení bankomatů

Za inovativní přístup v oblasti sdílení bankomatových sítí jsme získali prestižní ocenění Bankovní inovátor 2022. Cenu každoročně udílí Hospodářské noviny v rámci soutěže Visa Nejlepší banka. O vítězi kategorie Bankovní inovátor jste rozhodli svými hlasy prostřednictvím online ankety.

Časté otázky

Laptop

Podnikáme udržitelně

Podívejte se, co dalšího jako banka děláme pro udržitelnou budoucnost.

Více informací