• Dobré zprávy KB Premium, květen 2024

Dobré zprávy KB Premium, květen 2024

Osobní půjčka od 4,7 % p. a., cestování s kreditní kartou World Elite a další novinky
Splňte si své sny s Osobní půjčkou

Splňte si své sny s Osobní půjčkou

Podporujeme vaše odhodlání plnit si své sny i sny vašich nejbližších. Nyní je snadno proměníte ve skutečnost díky Osobní půjčce, kterou teď získáte se sníženým úrokem už od 4,7 % p. a. Tak které přání realizujete jako první?

Zjistit více
Vezměte svou kreditku na cesty

Vezměte svou kreditku na cesty

Na svou příští dovolenou si nezapomeňte přibalit i kreditní kartu World Elite. Získáte s ní nadstandardní cestovní pojištění do 10 milionů Kč pro celou rodinu a výběry hotovosti z bankomatů ve všech zemích zdarma. Příjemným bonusem jsou pak čtyři vstupy do kteréhokoliv z 1 300 letištních salonků v rámci programu Dragon Pass.

Další výhody
Zjistěte, co je základem investičního portfolia

Zjistěte, co je základem investičního portfolia

Dobré investiční portfolio stojí na principu core/satellite. Dnes se zaměříme na část portfolia, které říkáme core (základ). Jejím nadstandardním řešením je například správa aktiv BRICK od Privátního bankovnictví KB. Přinese vám aktivní správu od profesionálních portfolio manažerů s minimem investičních omezení. Jedná se o exkluzivní portfolia tvořená na míru většímu objemu prostředků (už od 5 milionů Kč).


Hodnota investice může v čase kolísat a její návratnost není zaručena.

Více podrobností
Ověřujte si své hovory s KB

Ověřujte si své hovory s KB

Podvodníci bohužel neustále hledají cesty, jak vás ošidit. Dokonce už umí i napodobit známá telefonní čísla. Ale díky aplikaci KB Klíč je můžete odhalit. Kdykoliv vám zavolá zaměstnanec KB, automaticky vám nabídne ověření své identity právě pomocí KB Klíče. Tam si zobrazíte jeho jméno a komunikační kód, který v daný okamžik znáte jen vy dva. Pokud tak neučiní sám od sebe, požádejte ho o to. Identitu volajícího si můžete ověřit i na Kontaktním centru KB nebo u svého Premium bankéře.

Další informace

Další novinky

Vybírejte hotovost ze sdílených bankomatů

Vybírejte hotovost ze sdílených bankomatů

Téměř 2 000 sdílených bankomatů máte blíž, než si myslíte.

Více informací