Pojištění

Nadstandardní pojištění pro vás i vaši rodinu

Pojištění je všude s vámi

Můžete si užívat a cestovat bez obav

Cestovní pojištění s krytím až 10 milionů Kč

Tým specialistů zanalyzuje vaše pojistné smlouvy a případně navrhne jejich úpravy

Rozsáhlé asistenční služby pro všechny životní situace

Pojištění Merlin proti zneužití platební karty

Cestovní pojištění ke kartám 

Cestovní pojištění k prémiovým kartám pokrývá vysoké pojistné limity – až do 10 milionů Kč. Pojištění platí na neomezený počet soukromých i pracovních zahraničních cest, které začínají a končí v ČR a jejich délka nepřesáhne 90 dní. Jako držitelé karty World Elite nebo Platinum Visa jste pojištěni automaticky nejen vy, ale i vaši blízcí rodinní příslušníci nebo členové vaší domácnosti.

Více informací >

Asistenční služby pro motoristy

Asistenční služby můžete využít na území ČR a Evropy. V případě poruchy nebo nehody vám služba zajistí například práci mechanika silniční služby, odtah nepojízdného vozidla, zajištění a úhradu náhradního vozidla nebo ubytování v případě, že čekáte na opravu vozidla. Součástí těchto služeb je také právní konzultace v případě autonehody. Nově se asistenční služby vztahují také na odtah v ČR bez limitu.

Více informací >

Asistenční služby Lifestyle

Asistenční služba Lifestyle vám zařídí různé služby jako nákup, donáška květin, rezervace vstupenek, místa v restauraci, tlumočení, organizace akcí a mnoho dalšího.

Podrobný popis služeb (PDF, 155 kB)

Asistenční služby pro cyklisty

Asistenční služby pro cyklisty můžete využít při poruše nebo nehodě kola/elektrokola nebo koloběžky/elektrokoloběžky na cyklostezce, cyklotrase nebo silnici v ČR a v přeshraničním pásmu 50 km od státních hranic ČR, přičemž pomoc asistenčního vozidla přijede na dohodnuté místo na silnici. Asistenční služba je k dispozici nepřetržitě.

Asistenční služba pro cyklisty je absolutní novinkou v nabídce doplňkových služeb ke kartám, a to napříč bankami.

Více informací >

Pojištění platebních karet Merlin

Pojištění Merlin se vztahuje na veškeré platební karty vydané k účtům pojištěného, včetně karet od jiných bank. Chrání vás nejen v případě zneužití platební karty, a to v jakékoli části světa. Pojištění kryje hotovost vybranou z bankomatu, krádež nebo loupež dokladů a osobních věcí, včetně mobilního telefonu. Kompenzuje i náklady vzniklé případným zneužitím mobilního telefonu.

Více informací >

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail nebo zavolejte a společně naplánujeme schůzku ve vašem nejbližším KB Premium centru.

kbpremium@kbinfo.cz      800 521 521