Investice

Široká paleta investičních řešení pro každého z vás

Vždy respektujeme
vaše přání a cíle

Náš tým investičních expertů
je vám kdykoli k dispozici

Neveřejná a exkluzivní nabídka investičních příležitostí

Tým odborníků s bohatými praktickými zkušenostmi

Online přehled o investicích a výnosech

Vybrané příležitosti

(Ne)veřejná nabídka

 • Investiční certifikáty
  Několikrát do roka připravujeme investiční certifikáty (bariérové i garantované) s velmi zajímavými podkladovými aktivy. Každý z certifikátů se vyznačuje jedinečným mechanismem a pečlivým výběrem podkladového aktiva.
   
 • Korporátní dluhopisy
  Našim klientům umožňujeme úpis velmi oblíbených korporátních dluhopisů, např. Sazka, Energetický a průmyslový holding, Česká zbrojovka.
   

  Více informací >

Fondy kvalifikovaných investorů

 • KB Private Equity
  Exkluzivně jenom u nás máte možnost investovat do Private Equity světově známých správců. Staňte se nepřímo spolumajitelem lukrativních společností, ke kterým běžný investor nemá přístup.

  Více informací >
   
 • Realitní Fondy KB
  Fondy zaměřené na investice do komerčních nemovitostí. Investovat můžete už od 1 milionu Kč, a nepřímo se tak stát spolumajitelem velmi lukrativních komerčních nemovitostí ve vyhledávaných českých i evropských lokalitách.

  Více informací >
   
 • Accolade
  Investujte s fondem Accolade do moderních průmyslových nemovitostí šetrných k životnímu prostředí a společně s více než třemi tisíci dalších investorů se podílejte na udržitelné budoucnosti evropského podnikání. Investice od 2 mil. Kč. 

  Více informací >

Správa aktiv

 • Správa aktiv BRICK od Privátního bankovnictví KB

  Exkluzivní portfolia tvořená na míru většímu objemu prostředků. BRICK fondy mají minimum investičních omezení. Získáte skutečnou aktivní správu profesionálních portfolio manažerů.

  Více informací >
   
 • KB Privátní správa aktiv

  Využijte lokálních i zahraničních příležitostí. Investujte do fondů, které kombinují české dluhopisy s top společnostmi ať už z domácího nebo zahraničního trhu. Možnost investice i od nižších částek. 

  Více informací >

Další možnosti investování

Novinky ze světa investic

REF 4 – Investice do nemovitostí, které jinde nenajdete

Fond kvalifikovaných investorů zaměřený především na investice do souboru nemovitostí z oblasti rezidenčního bydlení, domovů pro seniory, ubytoven pro studenty, zdravotnických zařízení a hotelů. Roční čistý výnos v předpokládané výši 7–9 % p.a. Investiční horizont 10 let+.

PEF 5 – To nejlepší ze světa Private Equity v jednom fondu

Fond kvalifikovaných investorů zaměřený na investice do investičních fondů, které jsou spravovány špičkovými manažery (Carlyle, Rothschild, Genesis Capital, EQT a další) a které dále investují do Private Equity (do firem, které nejsou veřejně obchodovány). Fond nabízí investorům vysoké zhodnocení, cílovaný výnos 7–9 % p.a. po zaplacení všech poplatků. Investiční horizont 10 let+.

ACCOLADE

Fond byl založen v roce 2014 a je určen kvalifikovaným investorům. Ti mají možnost se podílet na rozvoji moderního udržitelného průmyslu v Evropě. V současné době sdružuje přes 3 000 investorů, spravuje majetek v hodnotě 1 493 480 000 EUR. Fond je vlastníkem 29 průmyslových parků v České republice, Polsku, Německu a na Slovensku, o celkové výrobní a skladovací ploše 1 570 650 m2.

Ekonomické výhledy Jana Vejmělka

Přečtěte si komentář Jana Vejmělka ke stavu české ekonomiky, inflaci, investičním výnosům a dalším tématům.

České dluhopisové fondy jsou zpět ve formě

A vrací se do základní výbavy českých investorů.

Investiční výhled ve spolupráci s KB Private Banking

Připravili jsme pro vás video, ve kterém odpovídáme na zásadní otázky současné ekonomiky – kam až klíčové centrální banky vyženou úrokové sazby, hrozí kvůli válce na Ukrajině, inflaci a utahování měnových podmínek globální recese, jak na českou ekonomiku dopadne dvouciferná inflace a vysoké úrokové sazby a další.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail nebo zavolejte a společně naplánujeme schůzku ve vašem nejbližším KB Premium centru.

kbpremium@kbinfo.cz      800 521 521