• Privátní bankovnictví

Privátní bankovnictví

Výjimečné služby po výjimečné klienty.
Profesionální finanční partner pro správu rodinného majetku.
V rámci České republiky obsluhuje klienty, jejichž finanční aktiva překračují 30 milionů Kč.

Prvotřídní úroveň

Prvotřídní úroveň

Bankéře vybíráme podle nejpřísnějších kritérií. Vaším privátním bankéřem bude zkušený a osvědčený profesionál, který je špičkou ve svém oboru. Pro Vás to znamená záruku služeb v té nejvyšší kvalitě.
Tým expertů

Tým expertů

Komerční banka má k dispozici vlastní expertní týmy specializované na produktové či investiční poradenství, řízení portfolia, financování privátních projektů, nástupnické plánování a mezigenerační převod majetku. K dispozici jsou také mezinárodní expertní týmy Skupiny Société Générale Private Banking.
Partnerství a diskrétnost

Partnerství a diskrétnost

Věříme, že i pro Vás je dlouhodobý profesionální vztah přínosem. Na základě důkladného pochopení Vašich individuálních finančních cílů a priorit Vám dokážeme navrhnout řešení, které zcela pokryje Vaše požadavky.

Víme, že na partnerství záleží.

Co nabízíme

Nadstandardní péče v každém detailu

Vyžadovat perfektní služby v každém ohledu je pro Vás samozřejmost. Pro nás je samozřejmé Vám je poskytovat.
Více

Osobní přístup

Privátní bankéř je Váš exkluzivní kontakt, který se postará o veškeré Vaše finanční záležitosti a dle potřeby přizve tým odborníků.
Více

Individuální finanční řešení

Nasloucháme skutečným potřebám Vašeho rodinného i profesního života. Nabízíme Vám diskrétní finanční partnerství ve všech životních situacích.
Více

Správa majetku

Váš privátní bankéř a tým expertů Vám pomohou optimalizovat alokaci prostředků tak, aby odpovídala Vašim finančním cílům a Vámi zvolené strategii.
Více

Spolupráce podle vašich představ

Spolupráci a míru zapojení do správy portfolia si můžete vybrat podle svých představ. 

Deleguji

Deleguji

Privátní portfolio management

Správou svého portfolia pověříte portfolio manažera, který portfolio obhospodařuje v souladu s Vašimi individuálními cíli a zvolenou strategií.

Konzultuji, ale rozhoduji sám

Konzultuji, ale rozhoduji sám

Investiční poradenství

Porfolio je řízeno na základě doporučení investičního specialisty a Vašich rozhodnutí. S investičním specialistou konzultujete jednotlivé transakce, jejich výhody a podstupovaná rizika.

Obchodování na finančním trhu

Obchodování na finančním trhu

Obchodování na finančním trhu

Jednotlivé transakce uzavíráte na základě vlastního investičního rozhodnutí prostřednictvím investičního specialisty nebo specializovaného dealingu Investičního bankovnictví KB.

Ředitelkou Privátního bankovnictví je Dita Pasquier

Ředitelkou Privátního bankovnictví je Dita Pasquier

(Sledovat profil Dity Pasquier Linkedin)

Od ledna 2023 se stala novou ředitelkou Privátního bankovnictví Komerční banky Dita Pasquier. Dita pracuje v Komerční bance téměř 19 let, její kariéra je provázána zejména s korporátním bankovnictvím jak v regionu západních Čech, tak v Praze, kde řídila Korporátní divizi Praha 1. Dita se také podílela na přípravě strategie KB 2025, pracovala v agilní části banky a řídila Tribe zastřešující firemní financová­ní a produkty trade finance. Dita zastupuje Komerční banku ve Francouzsko-české obchodní komoře a od roku 2020 je členem dozorčí rady společnosti Upvest, která je součástí skupiny KB. 

Ekonomické fórum Komerční banky

30. 11. 2022 se v prostorách Anežského kláštera v Praze 1 uskutečnil již 15. ročník Ekonomického fóra Komerční banky, v patronátu Privátního bankovnictví KB. Níže se můžete podívat na prezentace řečníků na hlavním panelu.

Clémentine Gallès, hlavní ekonomka a stratég SG Private Banking
SG Private Banking – Strategy House Views (YouTube video)

Jan Vejmělek - hlavní ekonom Komerční banky
Česká ekonomika ve víru nabídkových šoků (2,4 MB, PDF)

Eva Zamrazilová - Viceguvernérka ČNB
Vývoj inflace se zaměřením na mezinárodní srovnání (508 kB, PPTX)

Radek Ondra, vedoucí investiční specialista Privátního bankovnictví Komerční banky a Tomáš Lipový, hlavní portfolio manažer
Diverzifikace portfolia – příklady a použití v praxi (796 kB, PPTX)

Fotogalerie

Investiční výhledy

Podívejte se záznamy konferenčních hovorů s našimi odborníky, které se týkají aktuální situace v ekonomice a na finančních trzích.

Investiční výhledy 8. 9. 2022 se uskutečnily za účasti hlavního ekonoma KB Jana Vejmělka, a portfolio manažerů KB Private Banking Josefa Němého a Tomáše Lipového.

Video je vložené z YouTube a nastavení cookies na našem webu se na něj nevztahuje. Pokud ho přehrajete, YouTube může informace z vašeho prohlížeče sbírat, i když jste cookies na kb.cz nepřijali.

Ocenění

Privátní bankovnictví Komerční banky získalo první místo v prestižní anketě magazínů Professional Wealth Management a The Banker, které patří do skupiny The Financial Times. Upřímné poděkování patří našim klientům, kteří představují těžiště našeho nasazení.

ocenění

Spojte se s naším týmem

Na pobočce

Na pobočce

  • Václavské náměstí 42, 114 07 Praha 1
  • Nové sady 996/25, 602 00 Brno
  • Nádražní 1698/12, 730 01 Ostrava
Najít pobočku
Emailem

Emailem

Kontaktovat nás můžete na emailové schránce
private_banking@kb.cz