• Privátní bankovnictví

Privátní bankovnictví

Výjimečné služby pro výjimečné klienty.
Profesionální finanční partner pro správu rodinného majetku.
V rámci České republiky obsluhuje klienty, jejichž finanční aktiva překračují 30 milionů Kč.

Ekonomické fórum Komerční banky

Ve středu 8. 11. 2023 se v prostorách České národní banky uskutečnil již 16. ročník Ekonomického fóra Komerční banky v patronátu Privátního bankovnictví KB. Níže se můžete podívat na prezentace řečníků hlavního panelu.

Bertrand Cozzarolo<br>Ředitel Privátního bankovnictví Société Generale

Bertrand Cozzarolo
Ředitel Privátního bankovnictví Société Generale

Bertrand Cozzarolo začal v roce 2000 na ministerstvu hospodářství ve Francii. V roce 2004 přešel do Société Générale a postupně zastával klíčové role v Egyptě a Bulharsku. Po návratu do Francie v roce 2011 pracoval v různých pozicích ve skupině Société Générale. Od ledna 2021 vedl korporátní klientelu a od prosince 2022 je ředitelem privátního bankovnictví. Je absolventem pařížského Institutu politických věd a Vysoké školy administrativy.

Téma prezentace: 
Bertrand Cozzarolo_Trends in wealth management in Western Europe (154 kB, PDF, english version)
Bertrand Cozzarolo_Trendy wealth managementu v západní Evropě (137 kB, PDF, česká verze)


Clémentine Gallès<br>Hlavní ekonomka SG Private Banking

Clémentine Gallès
Hlavní ekonomka SG Private Banking

Clémentine Gallès začala v roce 2003 v AGF AM a v roce 2004 přešla do Société Générale. Pracovala jako analytička trhů a ekonomka v Investičním bankovnictví a Správě aktiv SG. V roce 2007 přešla k týmu ekonomů na ředitelství Risku, kde se věnovala makrofinančním a makroodvětvovým analýzám. Od roku 2017 je Ředitelkou SG Retail Business a od července 2021 působí jako hlavní ekonomka a stratéžka v Société Générale Private Banking. Je držitelkou titulu PhD a magisterského titulu z ekonomie a financí z VŠE v Toulouse. 


Téma prezentace: Ekonomický výhled a investiční strategie (2 MB, PPTX)


Jan Vejmělek<br>Hlavní ekonom Komerční banky

Jan Vejmělek
Hlavní ekonom Komerční banky

Jan Vejmělek je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, dokončil doktorské studium v oboru Hospodářská politika a správa v roce 2003. Mezi lety 2004 a 2006 absolvoval distanční postgraduální studium na CFA Institute, USA. Od prosince 2010 působí jako hlavní ekonom Komerční banky. Od roku 2002 zastává pozici vedoucího odboru Ekonomický a strategický výzkum Investičního bankovnictví KB, kde vede tým ekonomických analytiků. 

Téma prezentace: Česká republika:  černá ovce, nebo bílá vrána Evropy? (2 MB, PDF)


Karina Kubelková<br>Členka bankovní rady ČNB

Karina Kubelková
Členka bankovní rady ČNB

Karina Kubelková získala magisterský a doktorský titul v oboru hospodářská politika na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze, kde od roku 2009 také vyučuje. Získala MBA na Université Jean Moulin Lyon III ve Francii. Absolvovala studijní, výzkumné a pedagogické pobyty na významných institucích v zahraničí. Před nástupem do bankovní rady České národní banky v červenci 2022 působila jako hlavní analytička a vedoucí oddělení analýz Hospodářské komory ČR a jako poradkyně předsedy vlády ČR pro ekonomické otázky. 

Téma prezentace: Makroekonomická prognóza ČNB (2,1 MB, PDF)


Martin Sládeček<br>Leader of Digital Strategy

Martin Sládeček
Leader of Digital Strategy

Martin Sládeček je Leader of Digital Strategy v Komerční bance od září 2023. Dříve působil jako Director of Digital Strategic Studies v Société Générale ve Francii, vytvořil a řídil Open Banking v KB, je zakladatelem a iniciátorem českého BankID. S více než 20 lety zkušeností v bankovnictví a financích se zaměřuje na inovace v digitálním bankovnictví, udržitelnost a nové trendy na trhu. Je držitelem doktorátu a inženýrského titulu v oboru Systémového inženýrství na ČVUT v Praze a Executive MBA na Quantic School of Business and Technology.

Téma prezentace: AI transformace: Využití příležitostí a dopadů ve vašem businessu (2,9 MB, PDF)


Fotogalerie

Prvotřídní úroveň

Prvotřídní úroveň

Bankéře vybíráme podle nejpřísnějších kritérií. Vaším privátním bankéřem bude zkušený a osvědčený profesionál, který je špičkou ve svém oboru. Pro Vás to znamená záruku služeb v té nejvyšší kvalitě.
Tým expertů

Tým expertů

Komerční banka má k dispozici vlastní expertní týmy specializované na produktové či investiční poradenství, řízení portfolia, financování privátních projektů, nástupnické plánování a mezigenerační převod majetku. K dispozici jsou také mezinárodní expertní týmy Skupiny Société Générale Private Banking.
Partnerství a diskrétnost

Partnerství a diskrétnost

Věříme, že i pro Vás je dlouhodobý profesionální vztah přínosem. Na základě důkladného pochopení Vašich individuálních finančních cílů a priorit Vám dokážeme navrhnout řešení, které zcela pokryje Vaše požadavky.

Víme, že na partnerství záleží.

Co nabízíme

Nadstandardní péče v každém detailu

Vyžadovat perfektní služby v každém ohledu je pro Vás samozřejmost. Pro nás je samozřejmé Vám je poskytovat.
Více

Osobní přístup

Privátní bankéř je Váš exkluzivní kontakt, který se postará o veškeré Vaše finanční záležitosti a dle potřeby přizve tým odborníků.
Více

Individuální finanční řešení

Nasloucháme skutečným potřebám Vašeho rodinného i profesního života. Nabízíme Vám diskrétní finanční partnerství ve všech životních situacích.
Více

Správa majetku

Váš privátní bankéř a tým expertů Vám pomohou optimalizovat alokaci prostředků tak, aby odpovídala Vašim finančním cílům a Vámi zvolené strategii.
Více

Spolupráce podle vašich představ

Spolupráci a míru zapojení do správy portfolia si můžete vybrat podle svých představ. 

Deleguji

Deleguji

Privátní portfolio management

Správou svého portfolia pověříte portfolio manažera, který portfolio obhospodařuje v souladu s Vašimi individuálními cíli a zvolenou strategií.

Konzultuji, ale rozhoduji sám

Konzultuji, ale rozhoduji sám

Investiční poradenství

Porfolio je řízeno na základě doporučení investičního specialisty a Vašich rozhodnutí. S investičním specialistou konzultujete jednotlivé transakce, jejich výhody a podstupovaná rizika.

Obchodování na finančním trhu

Obchodování na finančním trhu

Obchodování na finančním trhu

Jednotlivé transakce uzavíráte na základě vlastního investičního rozhodnutí prostřednictvím investičního specialisty nebo specializovaného dealingu Investičního bankovnictví KB.

Ředitelkou Privátního bankovnictví je Dita Pasquier

Ředitelkou Privátního bankovnictví je Dita Pasquier

(Sledovat profil Dity Pasquier Linkedin)

Od ledna 2023 se stala novou ředitelkou Privátního bankovnictví Komerční banky Dita Pasquier. Dita pracuje v Komerční bance téměř 19 let, její kariéra je provázána zejména s korporátním bankovnictvím jak v regionu západních Čech, tak v Praze, kde řídila Korporátní divizi Praha 1. Dita se také podílela na přípravě strategie KB 2025, pracovala v agilní části banky a řídila Tribe zastřešující firemní financová­ní a produkty trade finance. Dita zastupuje Komerční banku ve Francouzsko-české obchodní komoře a od roku 2020 je členem dozorčí rady společnosti Upvest, která je součástí skupiny KB. 

Investiční výhledy

Podívejte se záznamy konferenčních hovorů s našimi odborníky, které se týkají aktuální situace v ekonomice a na finančních trzích.

Investiční výhledy 8. 9. 2022 se uskutečnily za účasti hlavního ekonoma KB Jana Vejmělka, a portfolio manažerů KB Private Banking Josefa Němého a Tomáše Lipového.

Video je vložené z YouTube a nastavení cookies na našem webu se na něj nevztahuje. Pokud ho přehrajete, YouTube může informace z vašeho prohlížeče sbírat, i když jste cookies na kb.cz nepřijali.

Ocenění

Privátní bankovnictví Komerční banky získalo první místo v prestižní anketě magazínů Professional Wealth Management a The Banker, které patří do skupiny The Financial Times. Upřímné poděkování patří našim klientům, kteří představují těžiště našeho nasazení.

ocenění

Spojte se s naším týmem

Na pobočce

Na pobočce

  • Václavské náměstí 42, 114 07 Praha 1
  • Nové sady 996/25, 602 00 Brno
  • Nádražní 1698/12, 730 01 Ostrava
Najít pobočku
Emailem

Emailem

Kontaktovat nás můžete na emailové schránce
private_banking@kb.cz