Privátní bankovnictví

Výjimečné služby
pro výjimečné
klienty

Profesionální finanční partner
pro správu rodinného majetku

Privátní bankovnictví
Privátní bankovnictví KB je samostatnou částí banky s celostátní působností.
V rámci České republiky obsluhuje klienty, jejichž finanční aktiva překračují 20 milionů Kč.

Prvotřídní úroveň

Bankéře vybíráme podle nejpřísnějších kritérií. Vaším privátním bankéřem bude zkušený a osvědčený profesionál, který je špičkou ve svém oboru. Pro Vás to znamená záruku služeb v té nejvyšší kvalitě.

Tým expertů

Komerční banka má k dispozici vlastní expertní týmy specializované na produktové či investiční poradenství, řízení portfolia, financování privátních projektů, nástupnické plánování a mezigenerační převod majetku. K dispozici jsou také mezinárodní expertní týmy Skupiny Société Générale Private Banking.

Partnerství a diskrétnost

Věříme, že i pro Vás je dlouhodobý profesionální vztah přínosem. Na základě důkladného pochopení Vašich individuálních finančních cílů a priorit Vám dokážeme navrhnout řešení, které zcela pokryje Vaše požadavky.

Víme, že na partnerství záleží.

Co nabízíme

SPOLUPRÁCE PODLE VAŠICH PŘEDSTAV
Spolupráci a míru zapojení do správy portfolia si můžete vybrat podle svých představ. 

Deleguji
 

Privátní portfolio management

Správou svého portfolia pověříte portfolio manažera, který portfolio obhospodařuje v souladu s Vašimi individuálními cíli a zvolenou strategií.
 

Konzultuji,
ale rozhoduji sám

 

Investiční poradenství

Porfolio je řízeno na základě doporučení investičního specialisty a Vašich rozhodnutí. S investičním specialistou konzultujete jednotlivé transakce, jejich výhody a podstupovaná rizika.

Obchoduji přímo
na finančním trhu

 

Obchodování na finančním trhu

Jednotlivé transakce uzavíráte na základě vlastního investičního rozhodnutí prostřednictvím investičního specialisty nebo specializovaného dealingu Investičního bankovnictví KB.

Přihlášení pro klienty

Nejlepší privátní banka 2018, 2017

Nejlepší technologická úroveň služeb

Privátní bankovnictví Komerční banky získalo opět první místo v prestižní anketě magazínů Professional Wealth Management a The Banker, které patří do skupiny The Financial Times. 

V roce 2018 jsme také získali prestižní ocenění za nejlepší technologickou úroveň služeb privátního bankovnictví ve střední a východní Evropě. Ocenění uděloval Professional Wealth Management, který patří do skupiny The Financial Times.

Upřímné poděkování patří našim klientům, kteří představují těžiště našeho nasazení, a tyto ocenění jsou věnována právě jim.

Spojte se s naším týmem

Na pobočce
  • Václavské náměstí 42, 114 07 Praha 1
  • Nové sady 996/25, 602 00 Brno
  • Nádražní 1698/12, 730 01 Ostrava
Zobrazit pobočky
Emailem

Kontaktovat nás můžete na emailové schránce
private_banking@kb.cz

Kontaktovat
Načítám