API Business suite

Balíček služeb pro rychlé zadávání a párování plateb. Ideální pro vaše účetní, ERP
a e-commerce systémy

K čemu se hodí

Transakční historie

Transakční historie

API Business Suite vám umožní sledovat platby na účtu v KB (včetně karetních) v reálném čase a aktivně s nimi pracovat ve vaší aplikaci nebo systému. Zároveň vás přes API budeme notifikovat o příchozích a odchozích platbách a jiných změnách na účtu.
Zůstatek na bankovních účtech

Zůstatek na bankovních účtech

API Business Suite vám pomůže hlídat účetní i disponibilní zůstatky na účtech v KB. S touto informací pak můžete dále pracovat a navázat na ni další akce – třeba zaslání upozornění, když zůstek klesne nebo vzroste nad určitou úroveň.
Výpisy z účtů v pdf

Výpisy z účtů v pdf

API Business Suite vám přes API rozhraní umožní stahování výpisů rovnou ve formátu PDF.
Dávkové platby

Dávkové platby

API Business Suite vám umožní posílat dávkové platby z vašeho systému do banky přes API rozhraní. Autorizovat je budete bezpečně v aplikaci přímého bankovnictví.

Popis služby

Co to dělá?

API Business Suite je balíček API služeb, který zjednoduší monitorování a provádění plateb na vašich účtech v Komerční bance. Do své aplikace můžete přes API rozhraní stahovat transakční historii, a to i s detailními informacemi o karetních transakcích. Stáhnout si rovnou můžete i výpis k účtům ve formátu PDF, zároveň můžete využívat i dávkové příkazy.

Z balíčku můžete využívat všechny služby nebo jen některé z nich. Na jednotlivých službách intenzivně pracujeme, abychom je mohli postupně uvést do produkce.

Podmínky používání

  • Pro využívání služby je nutné mít kvalifikovaný certifikát vydaný I.CA nebo Postsignum
  • Certifikát musí obsahovat název organizace a IČO. Při žádosti o certifikát je potřeba tuto skutečnost explicitně uvést
  • Podporujeme jak firemní kvalifikovaný certifikát, tak i zaměstnanecký kvalifikovaný certifikát
  • Při práci doporučujeme dodržovat pravidla obezřetného přístupu k bezpečnosti dat a systémů. Stáhnout doporučení (444 kB, PDF)

Cena

Balíček služeb je poskytován klientům KB v rámci obchodní nabídky Přímého bankovnictví KB po dobu pilotního provozu bez poplatku.

Balíček obsahuje služby

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Potřebujete radu nebo jste nenašli, co jste hledali? Obraťte se na nás!
Tým KB OpenBanking

api@kb.cz​

Přehled všech služeb API

Podívejte se, jaké další služby API můžete využít

Přejít na přehled