S čím Vám pomůžeme?

KOMPLEXNÍ FINANČNÍ SERVIS pro klienty z veřejného sektoru 

Komplexní poradenský servis pro oblast dotací a zvýhodněných úvěrových programů

Konzultace optimální struktury financování rozvojových projektů

Specializovaná nabídka produktů  a služeb 

KB - partner veřejného sektoru

Komerční banka je dlouholetým, osvědčeným a silným partnerem subjektů veřejného sektoru v České republice. Pro polovinu měst a obcí v ČR jsem hlavní bankou.Totéž platí i pro organizace a společnosti založené nebo zřízené municipalitami. Přízeň a důvěru si získáváme díky výborné znalosti problematiky veřejného sektoru, finančnímu poradenství, individuálnímu přístupu a speciální nabídce produktů a služeb

Hodí se vědět

V poslední době se stále více setkáváme s pojmem Smart City. Avšak komplexní rozvoj měst s využitím inovativních postupů nemusí být postaven pouze na základech Smart City. Strategický přístup má daleko širší záběr a nemusí být založen jenom na sběru, analyzování a následném využití dat. Pokud se chcete inspirovat již existujícími projekty nebo řešeními, pomůže vám v tom KB Innovation Point. 

ODKAZ

Pokud vás zajímají informace o vhodných dotačních zdrojích, zpracování žádostí o dotace, dotačním managementu nebo o optimálních formách financování dotovaných projektů, lze ve všech regionech využít podporu a poradenství specialistů z KB EU Point.

ODKAZ

Pokud máte zájem o nezávislý odborný pohled na fungování vaší společnosti nebo organizace, včetně návrhu cest ke zlepšení a zvýšení výkonů v různých oblastech řízení, využijte manažerské poradenství KB Advisory Point.

ODKAZ