Upozornění

Bankomat v Hrušovanech nad Jevišovkou nebude z důvodu sportovní akce ve dnech 7. 8. od 10:30 a 8. 8. do 18:00 přístupný široké veřejnosti. Do centra města bude umožněn vstup pouze návštěvníkům akce a místním.

 

Naši zaměstnanci na pobočkách používají roušky s nanofiltry. Jedná se o speciální roušky s vyměnitelným nanofiltrem, jejichž filtrační účinnost je vyšší než 94 %.

Roušky s nanofiltry splňují všechny podmínky a požadavky na ochranné prostředky dýchacích cest, které vyplývají z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví (MZ). Byly testovány v laboratořích v USA a jejich filtrační účinnost je stejná jako v případě respirátorů FFP2. Současně jsme používání těchto nanoroušek konzultovali s Hygienickou stanicí Praha, která potvrdila, že odpovídají požadavkům Ministerstva zdravotnictví.

 

Bankomaty v zahraničí

ATM Locator Mastercard

Vyhledávejte bankomaty přijímající karty MasterCard a Maestro společnosti MasterCard®, podle Vaši aktuální polohy, kdekoliv v zahraničí.

ATM Locator VISA

Vyhledávejte bankomaty přijímající karty Visa/Visa electron a Vpay společnosti Visa, podle Vaši aktuální polohy, kdekoliv v zahraničí.