• Půjčky

Půjčky

Půjčky pro každou situaci s atraktivním úrokem

Udržitelné bydlení

Udržitelné bydlení

Půjčky

Hypotéky

Poradíme vám

Půjčky

Každý se někdy může dostat do situace, kdy si potřebuje půjčit. Rozbije se vám pračka, polijete si notebook čajem nebo si třeba chcete vzít půjčku na auto.

U nás si můžete půjčit na cokoli, a to až 2 500 000 Kč. Nad půjčkou budete mít kontrolu – sami si zvolíte, kolik a jak dlouho budete splácet (až 8 let) a den, kdy budete splátku posílat. Navíc můžete půjčku kdykoli bez poplatků celou splatit.

Když vás zaskočí nečekané výdaje v domácnosti a potřebujete jen menší částku, vyzkoušejte kontokorent ke svému účtu. Výhoda je, že jakmile ho máte schválený, do minusu můžete chodit opakovaně a nemusíte o peníze pokaždé znovu žádat.

Konsolidace

Pokud už máte nějakou půjčku, kontokorent nebo splácíte kreditní kartu, může se stát, že ztratíte přehled, kolik za co přesně platíte a kdy. Slučte si všechny vaše závazky do jednoho díky konsolidaci a zjednodušte si život.

Sloučením se z vašich půjček stane jedna, kterou budete splácet v takové výši a den, které si sami zvolíte. Díky konsolidaci můžete také snížit výši splátky i úrok a máte možnost získat další peníze, na cokoli potřebujete.

Související nabídka

Pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet

Sjednejte si k hypotéce, půjčce nebo
kreditní kartě
Tarif Standard

Tarif Standard

Získejte multiměnový účet, 2 karty a další
služby za 39 Kč měsíčně