• Úvěry a financování

Úvěry a financování

Úvěry na provoz, nové projekty i nečekané výdaje

Účelové úvěry pro podnikatele

Pro podnikatele a malé firmy

Podnikatelské půjčky jsou v dnešní době zcela běžnou záležitostí. Rádi vám pomůžeme splnit si své podnikatelské sny nebo posunout váš rozjetý byznys ještě o krok dál.

Chystáte se začít podnikat, chybí vám peníze na rozjezd a potřebujete půjčku? Pomůže vám půjčka pro začínající podnikatele. Půjčíme vám až 1 000 000 Kč na nastartování vašeho podnikání. Využijte úvěr pro začínající podnikatele pro uskutečnění svého snu.

Nebo už podnikáte a potřebujete třeba obnovit vybavení kanceláře, nové stroje nebo dodávku? Žádný problém, podívejte se na naše účelové úvěry pro podnikatele.

Půjčíme vám samozřejmě i na cokoli jiného pro vaše podnikání. Máme pro vás úvěr pro podnikatele. Podnikatelský úvěr vám umožní dosáhnout až na 5 000 000 Kč na cokoli pro vaši firmu nebo projekt.

Při podnikání se může stát, že čekáte na proplacení faktur od zákazníků, a sami už potřebujete také nějaké platit. V tom případě vám přijde vhod kontokorent k podnikatelskému účtu, díky kterému snadno překonáte výkyvy v příjmech a výdajích vaší firmy.

Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o podnikatelskou půjčku, jsme tu pro vás.

Jak si vybrat úvěr

Společně pro vás vybereme ten nejvhodnější úvěr

Hodí se mít

Pojištění schopnosti splácet k Profi úvěru

Pojištění schopnosti splácet k Profi úvěru

Doporučené pojištění k podnikatelskému úvěru