Dobré zprávy pro podnikatele, únor 2024

Úvěry s podporou EIF, dotace pro zemědělce, penzijko jako zaměstanecký benefit a další novinky
Zvýhodněné úvěry pro podnikatele v rámci EIF

Zvýhodněné úvěry pro podnikatele v rámci EIF

Ve spolupráci s Evropským investičním fondem Vám nabízíme úvěry pro podnikatele, které využívají výhod Evropské Unie v rámci fondu InvestEU. Díky záruce EIF je možné snížit úrokovou sazbu a požadavky na další zajištění úvěru. Podporovány jsou zejména projekty pro zelené financování EuroGreen nebo EuroEdu pro vzdělávání zaměstnanců.

Mám zájem
 Výhodný úvěr pro zemědělce a lesníky

Výhodný úvěr pro zemědělce a lesníky

Podnikatelům, kteří působí v zemědělství nebo lesnictví a potřebují snížit výrobní náklady, modernizovat vybavení nebo zlepšit jakost, pomůžeme ve spolupráci se SGEF získat výhodný Agroúvěr Prémium s prémií až 3 % z výše úvěru. Tato prémie se vyplácí přímo na účet klienta a úvěr lze kombinovat s dotací z fondu PGRLF nebo dalších programů.

Chci úvěr
Potřebujete 100 tisíc, nebo rovnou 5 milionů korun pro své podnikání?

Potřebujete 100 tisíc, nebo rovnou 5 milionů korun pro své podnikání?

Jsme odhodláni pomáhat Vašemu podnikání. Věříme totiž, že svůj byznys znáte a díky tomu víte, kde jsou příležitosti. A my Vám je rádi pomůžeme zafinancovat. Profi úvěr schválíme do 5 dnů bez zbytečného papírování. Čím více pak svůj účet využíváte, tím více Vám půjčíme i bez doložení výkazů. Mimořádné splátky a předčasné splacení jsou samozřejmě zdarma. 

To mě zajímá
Spustili jsme Platbu na kontakt

Spustili jsme Platbu na kontakt

Vyzkoušejte nový způsob, jak jednoduše zadávat platby. Díky Platbě na kontakt Vám místo čísla účtu stačí znát jen telefonní číslo příjemce. Aby mohli ostatní posílat platbu na kontakt i Vám, zaregistrujte se v mobilní aplikaci KB+ nebo Mobilní banka. Platby lze posílat nejen našim klientům, ale i příjemcům v jiné bance, která je do služby zapojena. Limit pro jednu Platbu na kontakt je maximálně 5 tisíc Kč.

Chci Platbu na kontakt
Penzijko jako atraktivní zaměstnanecký benefit

Penzijko jako atraktivní zaměstnanecký benefit

Penzijko je od Nového roku díky legislativní změně ještě zajímavějším zaměstnaneckým benefitem. Vybraným organizacím pak nově vzniká povinnost poskytovat zaměstnancům příspěvek na spoření na stáří z tzv. fondu FKSP. KB Penzijní společnost proto nabízí odměnu 1 000 Kč pro účastníky, kteří si penzijko s příspěvkem zaměstnavatele sjednají do 31. 3. 2024.

To mě zajímá

Mohlo by vás zajímat

Elektromobilita

Připravujeme s NRB zvýhodnění při nákupu elektromobilu financovaného úvěrem

Software ABRA

Účetní a ekonomický software ABRA nově umožňuje API napojení na Vaše účetní systémy

Ekonomický výhled na rok 2024

Ekonomický výhled na rok 2024: Odbor ekonomického a strategického výzkumu vydal aktualizované prognózy

Více dobrých zpráv pro podnikatele

Přečtěte si i další novinky z nejbližší doby. Nebo se rovnou podívejte na všechny dobré zprávy.