Podnikatelské zprávy, listopad 2023

Udržitelné nákupy, bezpapírové platby, obrana před podvodníky a další novinky
Nakupujte udržitelně a vyhrajte

Nakupujte udržitelně a vyhrajte

Podpořte udržitelné e-shopy svým nákupem v období od 8. listopadu do 12. prosince 2023. Za každý z nich, který zaplatíte kartou Visa vydanou naší bankou, vás automaticky zařadíme do slosování o dárkový poukaz do Decathlonu nebo výrobník perlivé vody SodaStream.

Chci soutěžit
Už brzo zrušíme papírové příkazy

Už brzo zrušíme papírové příkazy

Od 1. ledna 2024 bude možné zadávat platby pouze přes mobilní nebo internetové bankovnictví. Odměnou vám bude rychlejší připsání peněz a úspora poplatku 100 Kč za každou platbu. Ideálním řešením, jak se obejít bez papírových příkazů, je mít Profi účet nebo Profi účet Gold. V jejich vedení už máte zahrnuty odchozí i příchozí platby zdarma.

Více informací
Potvrzení o zůstatku na účtu

Potvrzení o zůstatku na účtu

Ke stávajícímu Potvrzení o vedení účtu teď nově přibylo i Potvrzení o zůstatku na účtu, a to v české i anglické verzi. K těmto dokumentům má přístup majitel účtu a zmocněná osoba s oprávněním k danému účtu.

 Bojujeme proti stále častějším vishingovým podvodům

Bojujeme proti stále častějším vishingovým podvodům

Díky naší nové funkcionalitě vyzrajete na podvodníky, kteří se vydávají za zaměstnance banky. Můžete je totiž požádat o ověření prostřednictvím KB Klíče. Pokud s vámi mluví náš skutečný zaměstnanec, snadno vám zašle v systému notifikaci do KB Klíče, která obsahuje jeho jméno a komunikační kód, zatímco podvodník to nedokáže.

Více o podvodech
Zabodujte u svých zaměstnanců benefitem, který má smysl

Zabodujte u svých zaměstnanců benefitem, který má smysl

Skupinové životní pojištění zaměstnanců TEAM od Komerční pojišťovny pomůže při úrazu, závažné nemoci, invaliditě nebo úmrtí. Jedná se o benefit, který je pro zaměstnavatele cenově i daňově velmi zajímavý. Prozkoumejte reprezentativní příklady a ozvěte se nám. Rádi vám připravíme nabídku podle vašich potřeb.

Zajímá mě to

Více dobrých zpráv pro podnikatele

Přečtěte si i další novinky z nejbližší doby. Nebo se rovnou podívejte na všechny dobré zprávy.

Mohlo by vás zajímat

KB Rádce pro podnikatele

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce