Podnikatelské zprávy, září 2023

Nastartujte se je v plném proudu, platební terminál na rok zdarma, víkend s Amazing Places a další novinky
Hlasujte v soutěži Nastartujte se

Hlasujte v soutěži Nastartujte se

Soutěž Nastartujte se pro začínající podnikatele běží naplno. Brzy už budeme znát všechny finalisty. Prohlédněte si je a dejte hlas svému favoritovi. Třeba mu tím pomůžete vyhrát Plakátov cenu veřejnosti v hodnotě 100 000 Kč. 

Hlasovat
Platební terminál = klíč k úspěšnému podnikání

Platební terminál = klíč k úspěšnému podnikání

Zákazníci čím dál tím více odmítají platit v hotovosti. Ukázal to nejnovější výzkum KB SmartPay. Odhalil i to, že se hotovost v peněžence už téměř nenosí. Sedm z deseti lidí má u sebe maximálně 800 Kč. A více než polovina zákazníků raději vyhledá službu nebo zboží jinde, když jim prodejce neumožní zaplatit kartou. Pokud snad ještě platební terminál nemáte, pořiďte si ho proto co nejdříve. Můžete ho od nás získat na 12 měsíců zdarma.

Chci platební terminál
Notifikace pro advokátní úschovy

Notifikace pro advokátní úschovy

Poskytujete svým klientům úschovu hotovosti? V internetovém bankovnictví u produktu běžný účet pro úschovu u advokáta si nově nastavíte zasílání notifikací. Navíc si můžete zvolit, jestli je doručíme e-mailem, nebo SMS. 

Vyhrajte exkluzivní víkendový pobyt s Amazing Places, iPhone 14 nebo hodinky Garmin

Vyhrajte exkluzivní víkendový pobyt s Amazing Places, iPhone 14 nebo hodinky Garmin

Pokud máte rádi nezapomenutelné zážitky, pak se vám určitě bude líbit zářijová soutěž pro držitele prémiových a firemních karet Visa. Stačí se jednoduše zaregistrovat na stránkách Visa Benefit programu nebo se přihlásit ke svému účtu a budete automaticky zařazeni do slosování. Vyhrát můžete víkendový pobyt s polopenzí od Amazing Places na některém z úžasných míst v České republice, Apple iPhone 14 nebo chytré hodinky Garmin nejen pro sportovce. Soutěž se koná od 1. do 30. 9. 2023 a její podmínky si můžete přečíst na visa.cz/soutez.

Chci soutěžit
Hlasování o duplicitních bankomatech

Hlasování o duplicitních bankomatech

Více než 10 000 lidí se zúčastnilo hlasování o tom, kam umístit duplicitní bankomaty ze sdílené bankomatové sítě s MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank. Díky tomu jsme instalovali už 60 bankomatů tam, kde předtím chyběly. Sdílená bankomatová síť bude mít brzo další výhodu – za stejných podmínek jako u našich bankomatů budete moci i vkládat hotovost. 

Mapa sdílených bankomatů
Operativní leasing na technologie nebo těžkou techniku

Operativní leasing na technologie nebo těžkou techniku

Naše dceřiná společnost SG Equipment Finance poskytuje operativní leasing na strojní technologie a těžkou dopravní techniku. Rychle, jednoduše a bez garance zpětného odkupu od dodavatele. Nově navíc můžete využít speciální akci na rypadla, nakladače, dozery a traktorbagry.

Více informací
Mimořádná podzimní akce ALD na financování vozů Ford

Mimořádná podzimní akce ALD na financování vozů Ford

S ADL Automotive nyní můžete získat za velmi výhodných podmínek některý z těchto modelů Ford: Puma, Focus Kombi, Kuga, Tourneo Connect, Tourneo Custom, Mustang Mach-E. Nabídka platí do konce roku 2023 nebo do odvolání. A rádi vám ji připravíme přesně podle vašich představ. Stačí se ozvat na synergie@aldautomotive.com

Zajímá mě to
Naše udržitelná půjčka získala Zlatou korunu

Naše udržitelná půjčka získala Zlatou korunu

I v letošním ročníku prestižní soutěže finančních produktů Zlatá koruna jsme dosáhli na nejvyšší příčky, a to hned ve dvou kategoriích. Stejně jako vloni si odnášíme 1. místo v kategorii Zelená koruna za naši Půjčku na udržitelné technologie. Zabodovali jsme rovněž s produktem Profi Auto v kategorii Leasing pro podnikatele.

Více dobrých zpráv pro podnikatele

Přečtěte si i další novinky z nejbližší doby. Nebo se rovnou podívejte na všechny dobré zprávy.

Mohlo by vás zajímat

Myslíme na vaši bezpečnost

Myslíme na vaši bezpečnost, denně v reálném čase prověříme přes půl milionu transakcí

Měříme uhlíkovou stopu svých reklamních kampaní

Jsme první, kdo v Česku měří uhlíkovou stopu svých reklamních kampaní

KB Rádce pro podnikatele

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce