Podnikatelské zprávy, květen 2023

KB Klíč jako bankovní identita, platby bez papíru, nová éra bankovnictví a další novinky
KB Klíč je vaše Bankovní identita KB

KB Klíč je vaše Bankovní identita KB

Bankovní identita KB vám zjednoduší správu datových schránek, komunikaci s ePortálem ČSSZ nebo plnění daňové povinnosti a přihlášení na mojedane.cz. Bank iD také nabízí řadu dalších využití pro podnikatele včetně bezpečných elektronických podpisů nebo prokazování věku u nákupů s věkovým omezením.

Zjistěte víc o Bank iD
Platby bez papíru

Platby bez papíru

Zapojte se do snížení uhlíkové stopy svých činností i vy a zadávejte platby rychleji a pohodlněji. Namísto papírového příkazu na pobočce zadávejte platby jednoduše a bezpečně přes mobilní nebo internetové bankovnictví. Odměnou vám bude jejich rychlejší zpracování a připsání peněz na účet příjemce a přehled o zpracování plateb v reálném čase. Inspirujte se našimi návody, tipy a triky.

Začít platit digitálně
Vstupujeme do nové éry bankovnictví

Vstupujeme do nové éry bankovnictví

Postupně přecházíme na nové technologie, připravujeme nové produkty a funkce a implementujeme bankovnictví KB+. Technicky se jedná o komplexní proces, který se postupně dotkne všech našich klientů. Převod vašeho portfolia do nového bankovnictví KB+ proběhne později, budeme vás o tom včas informovat. Do té doby můžete využívat své stávající služby, produkty i aplikace bez omezení dál jako doposud.

Více informací
API napojení na účetní systémy

API napojení na účetní systémy

Díky tomuto propojení si můžete nastavit automatické stahování výpisů do svého účetního systému. To vám výrazně usnadní řadu pracovních procesů a zároveň získáte lepší přehled o svých financích. V současnosti spolupracujeme se systémy K2, Abra Flexi a iÚčto. Brzy přidáme Pohodu, Helios, Premier system a další.

Start poskytování úvěrů s podporou EIF v rámci programu InvestEU

Start poskytování úvěrů s podporou EIF v rámci programu InvestEU

V dubnu jsme zahájili poskytování úvěrů s podporou nových záručních programů EIF z programu InvestEU. Podnikatelé s méně než 10 zaměstnanci a obratem do 50 mil. Kč si mohou půjčit až do výše 1,2 mil. Kč s nižšími požadavky na zajištění. Úvěr lze využít na financování provozních i investičních potřeb.

Zjistit více

Více dobrých zpráv pro podnikatele

Přečtěte si i další novinky z nejbližší doby. Nebo se rovnou podívejte na všechny dobré zprávy.

Další novinky

Financování stavební techniky

SGEF poskytuje ta nejlepší řešení pro financování stavební techniky. Úzce spolupracuje s výrobci a dodavateli. Díky tomu nabízí výhodnější leasingy, úvěry, pojištění i pomoc s dotacemi.

Získejte externí kapitál

Ve spolupráci s Lemonerem vám přinášíme možnost získat externí kapitál během 10 minut prostřednictvím platební brány GoPay.

Český para hokej

Od roku 2021 jsme hlavním partnerem Extraligy ledního hokeje a národního hokejového týmu. Nově jsme se navíc stali i oficiálním partnerem Českého para hokeje.

Mohlo by vás zajímat

Hotovost a platby

Platební terminál nebo aplikace v mobilu na rok zdarma

Digitální služby

Chytré digitální služby pro podnikatele

KB Rádce pro podnikatele

KB Rádce se spoustou užitečných tipů ze světa financí