Komerční banka je nově partnerem Českého para hokeje

Komerční banka je od roku 2021 hlavním partnerem extraligy ledního hokeje a zároveň hlavním partnerem národního hokejového týmu. K tomuto partnerství se nově přidává i podpora Českého para hokeje, kdy se KB stává Oficiálním partnerem Českého para hokeje.

18. 1. 2023 0:00

„Mám obrovskou radost, že se nám podařilo domluvit spolupráci mezi Komerční bankou a Českým para hokejem. Týmová spolupráce a fair play představují základní hodnoty všech hokejových klání a jsou klíčové i ve světě bankovnictví. A když je navíc rozšíříme i o sociální rozměr, tak je pro nás spojení Komerčky a para hokeje naprosto přirozené. Chceme podpořit tuto komunitu lidí,  která pomáhá osobám s tělesním postižením začlenit se aktivně do společnosti,“ říká Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a komunikaci Komerční banky. 

Do Čech se opakovaně vracejí velmoci tohoto sportu z USA a Kanady, aby právě zde předávaly zkušenosti českým para hokejistům a para hokejistkám, abychom společně tento sport rozvíjeli. Dokazujeme, že jsme se stali opravdu srdcem para hokeje.

„Našim cílem je dát možnost všem handicapovaným, hlavně pak dětem, aby si tento sport vyzkoušely. Para hokej umí měnit lidské životy, vrací handicapované do plnohodnotného nejen sportovního, ale i společenského života, a proto jsme velmi rádi za to, že máme v zádech silné partnery, jakým beze sporu Komerční banka je,“ řekl za Český para hokej člen výkonného výboru ČSLH Jiří Šindler.

Dodal, že aktuálně proběhnou hned dva Para hokejové rozvojové kempy v tuzemských extraligových městech, na kterých si budou moci děti i začátečníci para hokej vyzkoušet. První kemp proběhne na konci ledna v Liberci, pak se přesune do extraligového Třince. „Spolupráce našich partnerů, Českého hokeje a České para hokejové asociace přinesla nové tváře světové úrovně do řad naší reprezentace, para hokejové kluby rozšiřují své soupisky a rozvojové kempy lákají také spoustu žen, které chtějí tento sport vyzkoušet, tohle je obrovská motivace a radost pro všechny, kteří vidíme, že věnovat se para sportu, para hokeji má smysl a obrovský přesah pro společnost,“ dodal Jiří Šindler.

Šárka Nevoralová
Komunikace KB
mobil.: +420 734 236 325
sarka_nevoralova@kb.cz