Podnikatelské zprávy, červenec 2023

Začíná Nastartujte se, Cestovní pojištění pro celou rodinu s Profi účtem Gold, podpora zelených projektů a další novinky
Vaše podnikání podporujeme od samého začátku

Vaše podnikání podporujeme od samého začátku

Zapojte svůj podnikatelský projekt do naší soutěže „Nastartujte se” a dostaňte ho k očím potenciálních investorů i zákazníků. V rámci soutěže rozdělujeme více než 1 000 000 Kč s hlavní výhrou v hodnotě 300 000 Kč. Navíc přitom také automaticky získáte právní a marketingové konzultace i poradenství pro optimalizaci webu.

Více o soutěži
Profi účet Gold s cestovním pojištěním pro celou rodinu

Profi účet Gold s cestovním pojištěním pro celou rodinu

Profi účet Gold je přizpůsobený vašim potřebám – ať už jste OSVČ, nebo velká obchodní společnost. Součástí účtu je také zlatá platební karta s nadstandardním pojištěním pro celou rodinu nebo nonstop asistenční službou pro motoristy. Za 499 Kč měsíčně tak získáte prémiový servis, neomezené tuzemské a SEPA platby nebo možnost výběrů z bankomatů zdarma po celém světě.

Zjistit více
SGEF pomáhá s financováním zelených projektů

SGEF pomáhá s financováním zelených projektů

Naše dceřiná společnost SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. aktivně vyhledává projekty, které podporují udržitelné podnikání, a pro jejich realizaci poskytuje speciální řešení. Například díky produktu „Fotovoltaika za korunu“ firmy získají solární elektrárnu, aniž by potřebovaly počáteční investice a know-how. Zvýhodněné financování na své projekty získáte i díky spolupráci SGEF s Evropskou investiční bankou, Rozvojovou bankou Rady Evropy a Národní rozvojovou bankou.

Více informací
Usnadněte si podnikání

Usnadněte si podnikání

Bankovní identita KB pro firmy je nejpohodlnější metodou pro ověřování totožnosti vašich zákazníků a podepisování dokumentů online. Žádné zbytečné návštěvy provozovny. Všechno vyřešíte jednoduše a rychle online. Snížíte si tak provozní náklady, šetříte životní prostředí a máte přitom více času soustředit se na samotné podnikání. Údaje vašich zákazníků navíc chráníme nejpřísnějšími bezpečnostními standardy.

Více o Bank ID
Cesty k úspěchu

Cesty k úspěchu

Cyklus podnikatelských příběhů „Cesty k úspěchu“ jsme přesunuli na internetovou televizi DVTV. Pořad se zaměřuje na otázky budování a udržení byznysu v ekonomicky náročné době posledních let, potřebných investic a správného plánování nebo udržitelnosti. V premiérových sedmi dílech cyklu nahlížíme pod pokličku oboru kosmetiky, doplňků stravy, zdravé výživy a fitness nebo filmového průmyslu a zelených budov.

Více o Cestách k úspěchu

Více dobrých zpráv pro podnikatele

Přečtěte si i další novinky z nejbližší doby. Nebo se rovnou podívejte na všechny dobré zprávy.

Mohlo by vás zajímat

Pokračujeme ve snižování své uhlíkové stopy

I v roce 2022 jsme úspěšně snižovali svoji uhlíkovou stopu

KB Rádce pro podnikatele

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce

Dobré zprávy

Ještě více Dobrých zpráv