TÉMATA

Úvod   |   Financování   |   Inovace   
Jak prodávat online   |   Rady podnikatelům   |

Jak vybrat platební bránu

Pokud máte e-shop nebo jiný prodejní web, platební brána vám pomůže získat více objednávek od zákazníků, kteří jsou zvyklí nakupovat online. Přečtěte si, jaké typy platebních bran na trhu existují, a vyberte si tu, která se nejvíc hodí pro váš byznys. Právě teď ji můžete získat až na rok zdarma. Jestliže nevlastníte e-shop a váš sortiment je spíš menší, řešením pro vás může být platební tlačítko.

Jak vybrat platební bránu
eshop

Jak začít prodávat online?

Pro malé i větší firmy je online prezentace téměř nezbytná. V této sekci vám ukážeme, jak rozšířit podnikání do online světa. Přečtěte si článek a níže naleznete konkrétní řešení, která jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery.

paymium logo

Paymium - jednoduchý online prodej přímo z vašeho webu

Přemýšlíte jak vaše produkty nebo služby zpřístupnit online a získat tak nové zákazníky? Nemáte potřebu budovat rovnou e-shop? Seznamte se s jednoduchým řešením, které vám umožní online prodej přímo z vašeho webu nebo sociálních sítí.

Více informací a zvýhodněná nabídka pro klienty KB

logo Digitální dílna

Digitální dílna – web, logo, online marketing

Tvoří profesionální weby za férovou cenu na míru českým živnostníkům a malým podnikatelům. Pomůže vám s obsahem i grafikou a vše vyladí tak, abyste na internetu byli vidět. Pro klienty KB za zvýhodněnou cenu.