• Bonusy pro vaše dítě

Bonusy pro vaše dítě

Získejte 500 Kč za sjednání běžného nebo spořicího účtu pro děti a další bonusy

Bonus 500 Kč za sjednání dětského účtu MůjÚčet Junior

Rozvíjejte finanční gramotnost svých dětí už od útlého věku. Založte jim dětský účet a naučte je hospodařit s penězi, zacházet s kartou a používat internetové bankovnictví, to vše pod vaším dozorem.

Bonus dítě dostane, když mu sjednáte MůjÚčet Junior do 30. 9. 2023 a vložíte na něj během 3 následujících měsíců alespoň 500 Kč. Nedá se kombinovat s bonusem za sjednání Spořicího účtu Junior.

Zjistit víc

Bonus 500 Kč za sjednání Spořicího účtu Junior a úroková sazba až 6,5 % p. a.

Spořicí účet se pro odkládání úspor hodí víc než prasátko, peníze se na něm totiž zhodnocují. Úroková sazba na Spořicím účtu Junior je 4 % p. a. Pokud se rozhodnete zařídit dítěti i Doplňkové penzijní spoření, odměníme ho za to bonusovými 2,5 % p. a. k běžné úrokové sazbě na Spořicím účtu Junior. Vklady na Spořicím účtu se tedy vašemu dítěti budou úročit sazbou až 6,5 % p. a.

Bonus 500 Kč dítě dostane, když mu sjednáte Spořicí Účet Junior do 30. 9. 2023 a vložíte na něj během 3 následujících měsíců alespoň 500 Kč. Nedá se kombinovat s bonusem za sjednání MůjÚčet Junior.

Bonusovou úrokovou sazbu na Spořicím účtu Junior pro své dítě získáte, pokud mu založíte Doplňkové penzijní spoření pro děti a vložíte na něj alespoň dva měsíční příspěvky v minimální výši 500 Kč. Akce platí od 16. 2. 2023 s účinností smlouvy nejdříve od 1. 3. 2023.

Zjistit víc

Bonus 300 Kč za sjednání Stavebního spoření

Připravte svému dítěti hladký start do dospělosti se Stavebním spořením. Za sjednání odměníme vaše dítě bonusem 300 Kč.

Bonus dítě dostane, pokud mu sjednáte Stavební spoření v období do 30. 9. 2023 a pokud už má u nás MůjÚčet Junior nebo Spořicí účet Junior.

Zjistit víc

Bonus 1 000 Kč za sjednání Doplňkového penzijního spoření pro děti

Myslete na budoucnost svých dětí a založte jim Doplňkové penzijní spoření. Doplňkové penzijní spoření je jedinečnou možností investování se státním příspěvkem. Jedná se tedy o komplexní způsob, jak svého potomka zabezpečit do budoucnosti. Nemusíte přitom čekat až do penze – v 18 letech si dítě může vybrat 1/3 vlastních příspěvků a pokračovat ve spoření dál.

Na bonus 1 000 Kč má dítě nárok, když mu na Doplňkové penzijní spoření zašlete alespoň dva měsíční příspěvky v minimální výši 500 Kč.

Zjistit víc

Dvojí plnění s Rizikovým životním pojištěním MojeJistota

Sjednejte svému dítěti rizikové životní pojištění a v případě hospitalizace nebo úrazu vám vyplatíme pojitku hned dvakrát (dvojí plnění).

Akce platí pro smlouvy sjednané do 30. 9. 2023.

Zjistit víc