• Bonusy pro vaše dítě

Bonusy pro vaše dítě

Spořicí účet Junior a bonusová úroková sazba až 6,5 % p. a.

Spořicí účet se pro odkládání úspor hodí víc než prasátko, peníze se na něm totiž zhodnocují. Úroková sazba na Spořicím účtu Junior je 4 % p. a. Pokud se rozhodnete zařídit dítěti i Doplňkové penzijní spoření, odměníme ho za to bonusovými 2,5 % p. a. k běžné úrokové sazbě na Spořicím účtu Junior. Vklady na Spořicím účtu se tedy vašemu dítěti budou úročit sazbou až 6,5 % p. a.

Bonusovou úrokovou sazbu na Spořicím účtu Junior pro své dítě získáte, pokud mu založíte Doplňkové penzijní spoření pro děti a vložíte na něj alespoň dva měsíční příspěvky v minimální výši 500 Kč. Akce platí od 16. 2. 2023 s účinností smlouvy nejdříve od 1. 3. 2023.

Zjistit víc

Bonus 1 000 Kč za sjednání Doplňkového penzijního spoření pro děti

Myslete na budoucnost svých dětí a založte jim Doplňkové penzijní spoření. Doplňkové penzijní spoření je jedinečnou možností investování se státním příspěvkem. Jedná se tedy o komplexní způsob, jak svého potomka zabezpečit do budoucnosti. Nemusíte přitom čekat až do penze – v 18 letech si dítě může vybrat 1/3 vlastních příspěvků a pokračovat ve spoření dál.

Na bonus 1 000 Kč má dítě nárok, když mu na Doplňkové penzijní spoření zašlete alespoň dva měsíční příspěvky v minimální výši 500 Kč.

Zjistit víc

Dvojí plnění s Rizikovým životním pojištěním MojeJistota

Sjednejte svému dítěti rizikové životní pojištění a v případě hospitalizace nebo úrazu vám vyplatíme dvojnásobnou částku (dvojí plnění).

Akce platí pro smlouvy sjednané do 31. 5. 2024.

Zjistit víc