Půjčka na auto

V Komerční bance máme speciální úvěry  jak pro podnikatele, ale i půjčky pro běžné občany, ze kterých můžete financovat nákup nového osobního nebo firemního auta. Každý z nich má své specifické podmínky.

Ať už kupujete nový nebo ojetý vůz, půjčka na auto se vám bude hodit kdykoli, když potřebujete zaplatit větší částku najednou. V Komerční bance vždy vyjdeme vstříc vašim konkrétním potřebám a možnostem, ať už potřebujete nové auto pro sebe nebo pro rodinu.

Půjčka na auto pro občany

K pořízení vozu pro vás nebo vaši rodinu nabízíme Osobní půjčku se zajímavým úrokem a maximální výší půjčky 2 500 000 Kč. Stávajícím klientům stačí zažádat online prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví, ostatní zájemci nám mohou nechat telefonní číslo nebo si domluvit schůzku na pobočce.

Velkou výhodou každé půjčky je možnost nastavit si výši a datum splátky půjčky na auto tak, jak vám to bude vyhovovat, například po datu, kdy vám chodí výplata na účet. Termín splátky se dá navíc v odůvodněných případech změnit – dejte nám včas vědět, abychom domluvili nové datum splátky.

Spočítejte si výši splátek a úroky na naší online kalkulačce, abyste už předem měli odhad, na jaké podmínky dosáhnete.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 550 000 Kč, splatnost 10 let, pevná úroková sazba 3,80 % p.a, RPSN 3,87 %, celková splatná částka 662 072,28 Kč. 1. splátka úroků 1103,06 Kč, 2.–119. anuitní splátka 5555 Kč, 120. anuitní splátka 5479,22 Kč. Měsíční poplatky za: spravování úvěru 0 Kč, vedení běžného účtu MůjÚčet 0 Kč, el. výpisy 0 Kč. Příklad je spočítán k datu čerpání 1. 5. 2020 a termínu splácení úvěru vždy k 20. dni v měsíci. V případě poskytnutí úvěru na základě online žádosti není účtován jednorázový poplatek za sjednání.

Úvěry poskytujeme se splatností 12 až 96 měsíců a s RPSN do max. 14,88 %.

Proč Komerční banka

Patříme k nejbezpečnějším bankám na trhu a jsme schopní poskytnout občanům na míru jejich potřeb. Dbáme na to, aby naše půjčky byly bezpečné a naši klienti se nedostávali do problémů se splácením, proto přistupujeme ke každému z nich individuálně.

Vzít si půjčku na auto u Komerčky je snadné. Stačí si vše dobře propočítat, rozumně vybrat výši půjčky a pak už nám jenom nechat telefonní číslo nebo si domluvit schůzku na pobočce. Naši klienti mohou navíc využít i aplikaci Mobilní bankovnictví nebo MojeBanka.

Sjednejte si osobní úvěr