Mobilní banka - Android

Na operačním systému Android můžete nyní doporučit svého bankovního poradce. Je na vás milý, odvedl dobrou práci nebo je vaším finančním partnerem po dlouhá léta? Doporučte bankovního poradce své rodině, známým nebo kamarádům. Doporučení můžete poslat emailem, SMS nebo WhatsApp, Viber. Stačí kliknout na tlačítko Doporuč svého bankovního poradce. Tlačítko najdete v menu BankaMoje domácí pobočka.

 

Všechny dokumenty, které jste mohli doteď podepisovat jen v internetovém bankovnictví MojeBanka, jsou nyní k podpisu dostupné v Mobilní bance i v Mobilní bance Business. Stačí párkrát ťuknout a dokumenty připravené bankou jsou podepsané.

 

Již déle máte možnost přehledněji nahlížet na detaily svých karet a jejich služby. Nyní ke službám uvidíte i další podrobné informace, jako jsou např. pojistné limity nebo telefonní číslo, na které můžete volat, když dojde např. k pojistné události. V detailu karty najdete informace o všech dalších službách, které ke kartě máte.

Od začátku prosince budete mít možnost sjednat si cestovní pojištění přímo ve svém mobilu. Vybrat si můžete mezi pojištěním jednorázovým nebo stálým. EASY je cestovní pojištění, které je platné na dovolenou s délkou maximálně 60 dní. Platí ale stále, takže si jej nemusíte nijak obnovovat a stojí jen 20 Kč/měsíc. Pojištění se vztahuje na vás, jako držitele, ale také na spolucestující děti.

 

Přestupujte mezi fondy, jak se vám líbí. Je to jednoduché. Stačí si vybrat, jestli chcete přejít s celou částkou nebo jen s částečnou, určitým počtem podílových listů nebo se všemi.

Připravili jsme pro vás novou ikonu Mobilní banky. Čeká vás červeno-černá ikona, kterou dokáží bez problému zobrazit všechny verze Androidu.

V historii transakcí a plateb k autorizaci uvidíte u každé platby nově i variabilní symbol. Přidali jsme ho pro lepší přehlednost a na základě klientských požadavků.

Od ledna si můžete stáhnout potvrzení o zaplacených úrocích z úvěru na bydlení. Potvrzení se týká hypotečních i předhypotečních úvěru. Na jeho základě si odečtete úroky ze základu daně. Ke stažení je v záložce ,,Dokumenty“  v sekci ,,Výpisy a potvrzení“.