Uzávěrka Srdečních záležitostí se blíží

Nadace Jistota na konci září vyhlásila výběrové řízení do druhého ročníku projektu Srdeční záležitost - Pomůžeme vám pomáhat. Do uzávěrky přihlášek zbývá již jen 9 dní! Do té doby mohou všichni zaměstnanci Skupiny KB posílat přihlášky s vlastním projektem, v němž se dobrovolnicky angažují.

22. 10. 2014 10:00
Témata

Můžete tak zabojovat o získání finančních prostředků na rozšíření či zkvalitnění služby, kterou ve svém volném čase a bez nároku na odměnu poskytujete nebo plánujete poskytovat.

Nadace KB Jistota vybere nejlepší projekty a každý z nich podpoří do konce roku 2014 částkou až 100 tisíc korun.

Loni se do programu přihlásilo 40 zájemců a Správní rada Nadace nakonec vybrala 8 nejlepších projektů a dalších 8 schválila v rámci standardního řízení. Celkem tedy podpořila šestnáct projektů částkou přesahující 1,15 milionu korun.

Jelikož Nadace KB Jistota slaví v tomto roce 20 let od svého založení, je Správní rada připravena podpořit ještě více projektů než v loňském roce. Neváhejte tedy a pošlete přihlášku do letošního ročníku Srdečních záležitostí projektu Srdeční záležitost!

Pokud ovšem sami s vlastním projektem přijít nechcete či nemůžete, je tu stále možnost, jak podpořit dobrovolnické aktivity kolegů. Můžete se na projektu podílet finančním příspěvkem, a to buď jednorázově, nebo pravidelně zadáním trvalého příkazu na číslo účtu Nadace KB Jistota 2970297/0100.

Těšíme se na vaše nápady a předem děkujeme za vaše finanční příspěvky!

Nadace Komerční banky, a.s. - Jistota