Zaujala Vás nabídka na výhodné investice? Opatrně!

Vážení klienti,
našli jste v emailové schránce či na sociálních sítích nabídku výhodných investic (do kterých investují třeba i známé osobnosti)? Doporučujeme v těchto případech maximální opatrnost. Často se totiž jedná o podvodné nabídky investic, nejčastěji do kryptoměn. V některých případech vás po projevení zájmu kontaktují přímo „investiční poradci“ s nabídkou, že budou vaše investice spravovat sami. K tomu vás  dokonce mohou požádat  o vaše přístupové údaje do bankovnictví.

20. 8. 2021 14:00

V takovýchto případech si nenechte vnutit například instalaci aplikace na správu přes vzdálenou plochu a samozřejmě nikomu za žádných okolností nesdělujte své přístupové údaje do bankovnictví či číslo platební karty! Obecně u všech takových investic pak zvažte jejich důvěryhodnost a před rozhodnutím zda investovat si obstarejte dostatek informací a referencí na daného zprostředkovatele.

Pokud jste se v popsaném případu našli a například předali protistraně přístupové údaje či číslo platební karty, neprodleně kontaktujte naši Klientskou linku internetového bankovnictví na tel.: 955 551 552 nebo nám napište na mojebanka@kb.cz.

Vaše Komerční banka, a.s.