Jsme banka českého hokeje

Pořiďte si kartu s logem národního týmu a fanděte s námi
Mám zájem

Naše spolupráce

Jsme hlavním partnerem extraligy ledního hokeje a národního hokejového týmu od ročníku 2021/2022

Hlavní partner hokeje

Svět ledního hokeje a svět bankovnictví spojuje mnoho věcí. V obou je například velmi důležitá vášeň a zapálení. A tak stejně jako my se staráme o vaše finance, pečují trenéři o hráče v týmech. Výsledkem je odhodlání, které žene hokejisty do každého utkání a nás motivuje k profesionální péči o klienty.

Pořiďte si vybroušenou kartu

Pořiďte si vybroušenou kartu

Přinášíme vám jedinečnou platební kartu s logem národního týmu.

Chci kartu

Podporujeme

Národní tým mužů

Národní tým mužů

Jsme hrdým hlavním partnerem národního týmu mužů od sezony 2021/2022, ve které český tým získal bronzovou medaili po dlouhých deseti letech. Národní tým je vrcholem českého hokeje, kde se potkávají nejlepší hráči s odhodláním vozit medaile ze světových turnajů. Věříme, že stejně úspěšně, jak spolupráce s národním týmem mužů začala, tak bude pokračovat i na nadcházejícím Mistrovství světa v Rize a Tampere. Držte s námi palce českým hráčům!

Para hokej

Para hokej

Jsme hrdým oficiálním partnerem českého para hokeje. Od roku 2023 podporujeme Národní tým para hokejistů i českou para hokejovou ligu. Para hokejisté nám ukazují, že překážky jsou od toho, aby se překonávaly. V para hokeji vidíme odhodlání je překonávat každý den a u toho hrdě reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v Kanadě nebo příštích paralympijských hrách v roce 2026 v italském Miláně.

Národní tým U20 a U18

Národní tým U20 a U18

Partnerství s mládežnickými národními týmy se nese v duchu našeho hesla „Budoucnost jste vy“. Podpora mladých talentů je pro nás stejně klíčová jako podpora začínajících podnikatelů. Partnerství s mladými reprezentanty začalo stejně jako u dospělého národního týmu medailovou radostí na MS U20 v Kanadě. Z něj si naši hráči přivezli stříbrné medaile a dokázali, že máme do budoucna další talenty, kteří budou lídry českého hokeje.

Extraliga ledního hokeje

Extraliga ledního hokeje

Jsme hlavním partnerem Extraligy ledního hokeje, která aktuálně oslavila jubilejní třicátý ročník samostatné české nejvyšší soutěže. Hokejová extraliga patří mezi nejpopulárnější soutěže. Během jedné hokejové sezony navštíví stadiony na utkáních necelé 2 miliony fanoušků.

Univerzitní liga ledního hokeje (ULLH)

Univerzitní liga ledního hokeje (ULLH)

Jsme hlavním partnerem Univerzitní ligy ledního hokej. Soutěže, která propojuje vysokoškolské vzdělání a vrcholový sport. Po vzoru univerzitních soutěží v zámoří nabízí ULLH možnost budovat mladým hokejistům duální kariéru pracovat na hokejových dovednostech a zároveň se připravovat na profesní život po konci hokejové kariéry.

Podcast Bomby k tyči

Podcast Bomby k tyči

Vážíme si partnerství s nejposlouchanějším hokejovým podcastem Bomby k tyči, který glosuje dění v českém hokeji. Tento podcast moderuje bývalý hráč pražské Sparty nebo Komety Brno a nyní úspěšný podnikatel Jakub Koreis společně se sportovním novinářem a hokejovým komentátorem Richardem Tesařem, kteří vás dostanou hluboko do zákulisí české hokejové scény při pravidelných rozhovorech s osobnostmi českého hokeje.

Přejít na podcast